Do wypadku doszło dziś, 26 bm., tuż po godz. 6, na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Wólka Ogryzkowa w powiecie przeworskim.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem potrącił 60–letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, gdy ten przechodził przez jezdnię.
Kierujący, 29-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, był trzeźwy.
Pieszy doznał licznych obrażeń, dlatego śmigłowcem przewieziony został do szpitala wojewódzkiego.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze