Reklama

Wypadek w Białobrzegach: osobówka zderzyła się z ciągnikiem

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia, około godz. 18, na drodze powiatowej relacja Czarna – Laszczyny.

74-letni mieszkaniec Białobrzeg jechał traktorem w stronę Bud Łańcuckich. W tę samą stronę volkswagen z przyczepką zmierzał 56-letni mieszkaniec Bud Łańcuckich.

Gdy w tym samym czasie traktorzysta skręcał w lewo, a kierujący osobówką  chciał go wyprzedzić, doszło do zderzenia.

Ranny został 74-latek, trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Łańcut
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama