Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, przed godz. 10, w Niewistce.

Co ustalili mundurowi?
27-letni kierujący mitsubishi, który jechał od strony Dynowa, nie upewnił się, czy może bezpiecznie skręcić w lewo i doprowadził do zderzenia z seatem, który akurat go wyprzedzał.
Zarówno kierujący mitsubishi mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jak i jadący seatem mieszkaniec powiatu rzeszowskiego byli trzeźwi.
Ten pierwszy doznał obrażeń i wymagał konsultacji lekarskiej. Trafił do szpitala, szczęśliwie nie były one poważne.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze