Reklama

Wypadek w Niewistce. Zderzenie mitsubishi z seatem

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, przed godz. 10, w Niewistce.


fot.KPP Brzozów

Co ustalili mundurowi?

27-letni kierujący mitsubishi, który jechał od strony Dynowa, nie upewnił się, czy może bezpiecznie skręcić w lewo i doprowadził do zderzenia z seatem, który akurat go  wyprzedzał.

Zarówno kierujący mitsubishi mieszkaniec powiatu łańcuckiego,  jak i jadący seatem mieszkaniec powiatu rzeszowskiego byli trzeźwi.

Ten pierwszy doznał obrażeń i wymagał konsultacji lekarskiej. Trafił do szpitala, szczęśliwie nie były one poważne. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Brzozów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama