Reklama

Wypadek w Rozborzu, na szczęście bez ofiar

Jeden wypadek i 6 kolizji to efekt długiego majowego weekendu na drogach powiatu przeworskiego.

Do wypadku doszło w sobotę, 2 maja, w Rozborzu. Kierowany przez 18-latka volkswagen golf zjechał na pobocze, wpadł do rowu i uderzył w mostek. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Z jakiś powodów stracił jednak panowanie nad pojazdem. Pobrano od niego krew do badania na obecność środków odurzających. Trzej pasażerowie samochodu trafili do szpitala, z czego dwóch pozostało w nim na leczeniu, a jeden po opatrzeniu wrócił do domu. To najpoważniejsze ze zdarzeń drogowych minionej majówki. Oprócz tego na terenie powiatu doszło do 6 kolizji. Policja zatrzymała też 6 kierowców (w tym dwóch rowerzystów), którzy zdecydowali się na jazdę po spożyciu alkoholu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości