Reklama

Wypadek w Wiązownicy. Lądował śmigłowiec pogotowia [ZDJĘCIA]

Policjanci z posterunku w Wiązownicy podczas służby stali się świadkami wypadku. Jako pierwsi ruszyli z pomocą.

Co się wydarzyło?

Jarosławska drogówka wstępnie podaje, że do groźnie wyglądającego zderzenia audi z oplem doszło 15 kwietnia, po godz. 17, na ul. Warszawskiej w Wiązownicy.

Wtedy to kierująca audi 18-latka z gminy Wiązownica podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu oplem. Doszło do zderzenia. 

Tym drugim autem jechał 29-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. Nastolatka z audi podróżowała z 16-latkiem i 18-latką, także z gminy Wiązownica.




fot.KPP Jarosław


Reakcja mundurowych, świadków wypadku, był natychmiastowa. Sprawnie zabezpieczyli miejsce wypadku i pomogli rannemu 16-latkowi, którego nieprzytomnego wydostali z audi. 
Zaopiekowali się nim do czasu przyjazdu ratowników.

Chłopca przetransportowanp do szpitala śmigłowcem LPR. Pozostałych poszkodowanych – karetkami. 

Reklama

Kierujący byli trzeźwi.  Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze Posterunku Policji w Wiązownicy.


fot.KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama