Policjanci z posterunku w Wiązownicy podczas służby stali się świadkami wypadku. Jako pierwsi ruszyli z pomocą.
Co się wydarzyło?
Jarosławska drogówka wstępnie podaje, że do groźnie wyglądającego zderzenia audi z oplem doszło 15 kwietnia, po godz. 17, na ul. Warszawskiej w Wiązownicy.
Wtedy to kierująca audi 18-latka z gminy Wiązownica podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu oplem. Doszło do zderzenia.
Tym drugim autem jechał 29-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. Nastolatka z audi podróżowała z 16-latkiem i 18-latką, także z gminy Wiązownica.

Reakcja mundurowych, świadków wypadku, był natychmiastowa. Sprawnie zabezpieczyli miejsce wypadku i pomogli rannemu 16-latkowi, którego nieprzytomnego wydostali z audi.
Zaopiekowali się nim do czasu przyjazdu ratowników.
Chłopca przetransportowanp do szpitala śmigłowcem LPR. Pozostałych poszkodowanych – karetkami.
Kierujący byli trzeźwi. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze Posterunku Policji w Wiązownicy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze