Łańcuccy policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, przed godz. 9, w Wysokiej. Ranna została jedna osoba.
Wstępnie ustalono, że kierujący suzuki zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód w chwili, gdy sam był już wyprzedzany przez volkswagena. Aby uniknąć wypadku zaczął gwałtownie hamować. Wtedy stracił panowanie nad autem i doprowadził do zderzania z osobowym oplem.
Kierująca oplem trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Ruch na trasie Łańcut – Albigowa odbywa się wahadłowo.
Już nie ma utrudnień.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze