Reklama

Wypadek w Wysokiej. Ucierpiała kierująca oplem [ZDJĘCIA]

Łańcuccy policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, przed godz. 9, w Wysokiej. Ranna została jedna osoba.

Wstępnie ustalono, że kierujący suzuki zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód w chwili, gdy sam był już wyprzedzany przez volkswagena. Aby uniknąć wypadku zaczął gwałtownie hamować. Wtedy stracił panowanie nad autem i doprowadził do zderzania z osobowym oplem.

Kierująca oplem trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Ruch na trasie Łańcut – Albigowa odbywa się wahadłowo.

Aktualizacja g. 12

Już nie ma utrudnień.


fot.KPP Łańcut


fot.KPP Łańcut
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości