W środę, 5 października, policjanci przemyskiej komendy pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło po godz. 13 w Żurawicy.
fot.KMP PrzemyślZe wstępnych ustaleń wynika, że 46- letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego jadąca kią w kierunku Radymna, wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyła w bok prawidłowo jadącej skody prowadzonej przez 68- letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Oboje w chwili zdarzenia byli trzeźwi.W wyniku stłuczki, przewieziony do szpitala został kierujący skodą. Kierowcy mogli się spotkać z utrudnieniami w ruchu. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i jednocześnie apelują o zachowanie ostrożności na drodze.
Komentarze