Reklama

Wypadek w Żurawicy. Do szpitala trafił 68- letni kierowca

W środę, 5 października, policjanci przemyskiej komendy pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło po godz. 13 w Żurawicy.


fot.KMP PrzemyślZe wstępnych ustaleń wynika, że 46- letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego jadąca kią w kierunku Radymna, wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyła w bok prawidłowo jadącej skody prowadzonej przez 68- letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Oboje w chwili zdarzenia byli trzeźwi.W wyniku stłuczki, przewieziony do szpitala został kierujący skodą. Kierowcy mogli się spotkać z utrudnieniami w ruchu. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i jednocześnie apelują o zachowanie ostrożności na drodze.


fot.KMP Przemyśl
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości