Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17.30, na ul. Kolejowej w Żurawicy.
Co ustalono?
34-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która oplem jechała ul. Dworcową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym rowerzystą.
69-letni mieszkaniec gm. Orły doznał obrażeń i trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Działania grupy dochodzeniowo-śledczej mają wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku.

fot.KMP Przemyśl
Rowerzysta ucierpiał podczas zderzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj swoje mięso
;
bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj swoje mięso