Reklama

Wypadek w Żurawicy: kierująca oplem wjechała w rowerzystę. Trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17.30, na ul. Kolejowej w Żurawicy.

Co ustalono?
34-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która oplem jechała ul. Dworcową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym rowerzystą.

69-letni mieszkaniec gm. Orły doznał obrażeń i trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Działania grupy dochodzeniowo-śledczej mają wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku.


fot.KMP Przemyśl
Rowerzysta ucierpiał podczas zderzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-09-20 14:30:07

    ;

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-09-20 14:30:48

    bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj swoje mięso

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama