Reklama

Wypalił „trawę” i wsiadł za kierownicę

31/01/2015 12:29

Zatrzymany przez policjantów 23-latek przyznał, że zanim wsiadł za kierownicę palił marihuanę. W bagażniku funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem i szklaną lufką.

Policjanci zatrzymali kierowcę peugota 207, ponieważ sposób jazdy wskazywał, ze mógł być pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało jednak, że był trzeźwy. W bagażniku funkcjonariusze znaleźli natomiast woreczek z suszem i szklaną lufką. Młody mężczyzna przyznał, że palił marihuanę. 23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Już usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi. Jeżeli przeprowadzone badania potwierdzą, że prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających, odpowie również za to przestępstwo. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy kierującego pojazdem. Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana. Również dwóch pasażerów: 23-latek z Jarosławia i 27-letni obywatel Ukrainy zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tej sprawy. Za uprawę i posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości