Tegorocznej pielgrzymce towarzyszy hasło „Pielgrzymi nadziei”, nawiązujące do programu Roku Jubileuszowego 2025, ogłoszonego przez Ojca Świętego Franciszka.
Rozpoczęła się tradycyjnie o g. 7 mszą św. w przemyskiej Archikatedrze. Eucharystii przewodniczył Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, a wraz z nim przy ołtarzu modlili się abp senior Józef Michalik oraz zgromadzeni kapłani – Zarząd Pielgrzymki, przewodnicy duchowi poszczególnych grup, duszpasterze oraz pielgrzymi fizycznie i duchowo idący na Jasną Górę.
Pielgrzymi codziennie będą pokonywać trasę ok. 33 km, by 15 lipca dotrzeć na Jasną Górę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze