Reklama

Wyruszyła 45. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę [WIDEO]

04/07/2025 13:00

Tegorocznej pielgrzymce towarzyszy hasło „Pielgrzymi nadziei”, nawiązujące do programu Roku Jubileuszowego 2025, ogłoszonego przez Ojca Świętego Franciszka.

Rozpoczęła się tradycyjnie o g. 7 mszą św. w przemyskiej Archikatedrze. Eucharystii przewodniczył Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, a wraz z nim przy ołtarzu modlili się abp senior Józef Michalik oraz zgromadzeni kapłani – Zarząd Pielgrzymki, przewodnicy duchowi poszczególnych grup, duszpasterze oraz pielgrzymi fizycznie i duchowo idący na Jasną Górę.

Pielgrzymi codziennie będą pokonywać trasę ok. 33 km, by 15 lipca dotrzeć na Jasną Górę.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/07/2025 13:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama