Za zaśmiecanie 61-latka ukarano mandatem w wysokości 500 złotych. Z opony i bak wróciły z powrotem do jego auta.
Wczoraj, 4 kwietnia, około godz. 10, mieszkaniec Golcowej zgłosił policji, że kierujący białym fordem transitem, na jasielskich numerach rejestracyjnych, zatrzymał się przed jego posesją i z auta zaczął wyrzucać śmieci...
Przybyli na miejsce mundurowi zastali tam i świadka zajścia, i kierowcę busa. Ten drugi tłumaczył, że 2 opony i plastikowy bak samochodowy pozostawił przy drodze, aby „ktoś mógł sobie je odsprzedać na złom”.
Przedmioty do niego wróciły. Teraz sam będzie mógł je odsprzedać, żeby zebrać na mandat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze