Reklama

Wyrzucili z pociągu kontrabandę. Funkcjonariusze użyli siły i kajdanek

29/12/2018 10:51

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei w Przemyślu wspólnie ze strażnikami granicznymi udaremnili przemyt papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ich wartość to 6 tys. 800 zł.

Prowadząc działania na szlaku kolejowym, funkcjonariusze zauważyli worek wyrzucony z pociągu Odessa – Przemyśl, który – jak się okazało – wypełniały papierosy. Z miejsca podbiegł po niego mężczyzna, zabrał i ukrył w samochodzie. Oprócz niego w pojeździe była jeszcze jedna osoba. To obywatele Ukrainy. Podczas interwencji z powodu agresywnego zachowania jednego z nich mundurowi byli zmuszeni do użycia środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    del - niezalogowany 2018-12-29 20:12:01

    Jak kilka lat temu latały paczki z pociągu koło ul. Mariackiej to nie była to kontrabanda?Czy przypadkiem SOK jak miał patrol to nie stał plecami do pociągu i udawał że nie widzi problemu? Czyżby już się coś zmieniło?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    redalf - niezalogowany 2018-12-29 21:41:18

    gienerał o "typowo" polskim nazwisku hał.k z SOK dzieli i rządzi. nepotyzm i kumoterstwo+ . Ego tego pac..nta trwa od sld,pis,po-psl i pis. wystarczy przeanalizować nabór kadr w ostatnich  15 latach i wszystko będzie jasne. "klęczenie", kapelani i wyjątkowy oportunizm sprawił, że kolega za aprobatą rządzących  jest z zawodu dyrektorem? komendantem? i ch.j wie kim ... jeszcze. Przemyśl pamięta.!!!!!!!!!!!!!!! a nr rejestracji świadczy o wyjątkowym "buractwie". amen.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości