Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei w Przemyślu wspólnie ze strażnikami granicznymi udaremnili przemyt papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ich wartość to 6 tys. 800 zł.
Prowadząc działania na szlaku kolejowym, funkcjonariusze zauważyli worek wyrzucony z pociągu Odessa – Przemyśl, który – jak się okazało – wypełniały papierosy. Z miejsca podbiegł po niego mężczyzna, zabrał i ukrył w samochodzie. Oprócz niego w pojeździe była jeszcze jedna osoba. To obywatele Ukrainy. Podczas interwencji z powodu agresywnego zachowania jednego z nich mundurowi byli zmuszeni do użycia środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak kilka lat temu latały paczki z pociągu koło ul. Mariackiej to nie była to kontrabanda?Czy przypadkiem SOK jak miał patrol to nie stał plecami do pociągu i udawał że nie widzi problemu? Czyżby już się coś zmieniło?
gienerał o "typowo" polskim nazwisku hał.k z SOK dzieli i rządzi. nepotyzm i kumoterstwo+ . Ego tego pac..nta trwa od sld,pis,po-psl i pis. wystarczy przeanalizować nabór kadr w ostatnich 15 latach i wszystko będzie jasne. "klęczenie", kapelani i wyjątkowy oportunizm sprawił, że kolega za aprobatą rządzących jest z zawodu dyrektorem? komendantem? i ch.j wie kim ... jeszcze. Przemyśl pamięta.!!!!!!!!!!!!!!! a nr rejestracji świadczy o wyjątkowym "buractwie". amen.
Jak kilka lat temu latały paczki z pociągu koło ul. Mariackiej to nie była to kontrabanda?Czy przypadkiem SOK jak miał patrol to nie stał plecami do pociągu i udawał że nie widzi problemu? Czyżby już się coś zmieniło?
gienerał o "typowo" polskim nazwisku hał.k z SOK dzieli i rządzi. nepotyzm i kumoterstwo+ . Ego tego pac..nta trwa od sld,pis,po-psl i pis. wystarczy przeanalizować nabór kadr w ostatnich 15 latach i wszystko będzie jasne. "klęczenie", kapelani i wyjątkowy oportunizm sprawił, że kolega za aprobatą rządzących jest z zawodu dyrektorem? komendantem? i ch.j wie kim ... jeszcze. Przemyśl pamięta.!!!!!!!!!!!!!!! a nr rejestracji świadczy o wyjątkowym "buractwie". amen.