Koncertem zespołu 4 Dziki rozpoczęła się tegoroczna edycja festiwalu w Cieszanowie.
Impreza pod szyldem CieszFanów zorganizowana została po raz drugi, ale po raz pierwszy z takim rozmachem – poprzednia edycja była mocno okrojona ze względu na sytuacje epidemiczną. W czwartek 19 czerwca festiwal ruszył z kopyta i z głośnym przytupem, w niczym nie ustępując swojemu poprzednikowi, także w Cieszanowie organizowanemu.
Na scenie zlokalizowanej w obrębie kąpieliska "Wędrowiec" zagrali kolejno 4 Dziki, Transgresja, Lej Mi Pół, Dr Misio i Kwiat Jabłoni. Poniżej obszerna fotorelacja z pierwszego dnia CieszFanów Festiwal.
Dziś od 16.30 kolejna dawka festiwalowych emocji. Zagrają Klangor, Psy Wojny, Zenek Kupatasa, Jelonek, Tabu a o 23.15 Kazik. Jutro tj. 21 sierpnia organizatorzy przygotowali set składający się z koncertów zespołów Boleo & Follow The Riddim, The Analogs, Pull The Wire, Farben Lehre Hańba, Big Cyc oraz Łydka Grubasa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze