Stowarzyszenie „Kreatywna Pozytywka” oraz Stowarzyszenie Muzyczne „Cantilena” w ramach projektu „Po sznurku do tradycji” zapraszają 1 października, o g. 16, na wernisaż wystawy stałej.
Odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie.
Co w programie? Między innymi:
8 października, o g. 16, stowarzyszenia zapraszają z kolei na otwarcie wystawy prezentującej wyroby tkackie i z makramy w galerii mieszczącej się w budynku dworca PKP przy ulicy Kolejowej w Radymnie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze