Pracownicy i studenci naszej Uczelni spotkali się 1 grudnia, aby wspólnie ubrać choinkę – tym samym otwierając czas grudniowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W swobodnej, nieformalnej atmosferze przypomnieli sobie, że uczelnia to nie tylko miejsce pracy i nauki, ale także przestrzeń sprzyjająca budowaniu przyjaznych relacji. Ta choinka udowadnia, że współpraca jest najlepszą ozdobą!

Prof. A. Kawecki dba o szczegóły choinkowego stroju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze