Reklama

Wystrzeliła opona! Tir z naczepą wywrócił się na rondzie

Na szczęście nikt nie ucierpiał.

12 kwietnia, przed godziną 7, na rondzie przy ul. Grabskiego w Stalowej Woli – najprawdopodobniej w wyniku wystrzału opony – wywrócił się ciągnik siodłowy z naczepą.

Kierujący był trzeźwy i nie został ranny. 

Na miejscy pracowali policjanci. Droga w kierunku Nowej Dęby była nieprzejezdna przez wiele godzin. Ruch przywrócono dopiero po godzinie 15.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama