Reklama

Wysypisko śmieci zamiast dworca w Lubaczowie

27/04/2015 22:53

Zgodnie z umową do zakończenia budowy nowego dworca PKS w Lubaczowie pozostał dokładnie rok. Żadne prace jednak się tam nie odbywają, a miejsce to zaczyna przypominać wysypisko śmieci. Dowiedzieliśmy się, że inwestor poprosił o przesunięcie wyznaczonego terminu.

Dworzec PKS stoi pusty od 1 kwietnia ub.r. Dotychczasowy właściciel obiektu, czyli PKS Jarosław sprzedał go poznańskiej spółce Krokus. Według zapowiedzi miał tu powstać supermarket sieci Intermarche o powierzchni handlowej 1200 m kw. oraz parking na około 80 aut. Oprócz tego do budynku ma wrócić poczekalnia z kasami biletowymi. Zakończenie inwestycji ma nastąpić do 30 kwietnia 2016 r. Na razie jednak na terenie dworca nie dzieje się nic. Jedynym działaniem, jeszcze rok temu, było usunięcie płyt chodnikowych.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama