Reklama

Wyszli z domu i stracili orientację. Do domu pomogli im dotrzeć mundurowi

Dwie podobne interwencje dotyczące seniorów miały miejsce we wtorek, 28 marca, w Tarnobrzegu.

W pierwszym przypadku chodziło o 85-letnią kobietę, mieszkankę osiedla Przywiśle, która wyszła na spacer i zupełnie straciła orientację. O fakcie, że znajduje się na wiadukcie i najprawdopodobniej potrzebuje pomocy, policjantów powiadomiono po południu. Kobietę udało się namierzyć i po ustaleniu jej miejsca zamieszkania przewieźć do domu, gdzie pozostała pod opieką bliskich.

Drugi przypadek, tym razem z udziałem starszego mężczyzny, miał miejsce wieczorem. Już po g. policjantów powiadomiono, że w rejonie ulicy Wyspiańskiego krąży mężczyzna w podeszłym wieku, który nie wie, jak się nazywa i nie może znaleźć drogi powrotnej do domu, bo nie pamięta adresu zamieszkania. Zagubionym staruszkiem okazał się 84-latni mieszkaniec  Tarnobrzega. Policjantom udało się ustalić, że mieszka wspólnie z synem i przekazać go pod opiekę najbliższych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości