Reklama

XI Święto Fajki [GALERIA]

26/06/2016 20:20

W Przemyślu trwa XI Święto Fajki.

Święto Fajki, tradycyjnie już, rozpoczęło się Wielką Paradą Fajkarzy, która wyruszyła z Rynku i przeszła ul. Kazimierzowską i Franciszkańską, by znów wrócić do Rynku. Po drodze zatrzymała się przy Muzeum Dzwonów i Fajek, gdzie nastąpiło symboliczne odpalenie fajki i rozpoczęcie święta.

W tym roku obecnych bawili: Orkiestra Szałamaistek i Zespół Mażoretek „Incanto” z Rzeszowa, Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” oraz Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl”. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci.

Jak co roku przyznano Fajkę Zaufania. W tym roku otrzymał ją marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Nie mógł jednak osobiście być na imprezie. O 21.00 w klubie Niedźwiadek odbędzie się jeszcze koncert akustyczny Macieja Lipiny.

Reklama

Wydarzeniu towarzyszył kiermasz fajkowy.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rabin - niezalogowany 2016-06-26 21:05:52

    nic nie znacząca impreza w upadającym mieście.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    niezyt - niezalogowany 2016-06-26 22:40:30

    Nic nie znaczący komentarz upadłego rabina

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    453 - niezalogowany 2016-06-26 23:03:41

    http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/g/przepychanki-podczas-marszu-ukraincow-w-przemyslu-foto-wideo,10338024,19273696/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama