W Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu spotkali się miłośnicy śpiewu z całego województwa podkarpackiego. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności wokalne na scenie i poczuć się jak prawdziwa gwiazda.
Głównym organizatorem XI Wojewódzkiego Przegląd Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych był Dom Dziecka w Jarosławiu. Uczestnicy wystąpili w sześciu kategoriach: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, duet oraz opiekun. Oceny prezentacji konkursowych dokonało jury w składzie: Anna Szałaśna, Elżbieta Dąbrowska, ks. prałat Tadeusz Biały, Stanisław Kucab oraz Jakub Międlar. Kryteriami oceny były: dobór repertuaru, interpretacja utworu, wartości artystyczne prezentacji i ogólny wyraz artystyczny. Po zmaganiach nadszedł wyczekiwany moment ogłoszenia wyników. Komisja przyznała, iż wybór nie był łatwy i wszyscy są zwycięzcami, bo wystąpili na scenie.

fot.Monika Maj
W tegorocznym przeglądzie pastorałek i kolęd na scenie wystąpiły 42 osoby z całego województwa podkarpackiego.

fot.Monika Maj
Wychowawcy, opiekunowie przybyli wspierać swoich podopiecznych w artystycznych zmaganiach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Twain: Religia powstała kiedy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca
no piękna oliwia jestes
przepieknie wtedy śpiewałaś aa i śliczne zdj