Programowi uroczystości w tym roku patronuje – fajka podhalańska.
27 czerwca, o g. 16.30, tradycyjny korowód fajkarzy przemierzy ulice Starego Miasta, aby zatrzymać się nieopodal Muzeum Dzwonów i Fajek, gdzie organizatorzy: Przemyski Klub Fajki, prezydent Przemyśla i przedstawiciele 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich rozpalą symboliczną fajkę, dając znak do wspólnej zabawy.
Po g. 17 wystąpią: zespół Harnasie i inne z Klubu 5 BSP, Avanti Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz kapela Ciupaga. Wieczorem odbędzie się także koronacja Króla Fajki. Zapraszamy!
Nasza redakcja objęła patronat nad imprezą.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Igrzyska są , chleba nie będzie .Gdzie dystans społeczny ???Mamy straszną smiertelną pandemię a Ci się bawią .
Nie widzę prezydenta. Gdzie jest? Czyżby sobie wyjechał?
Bez burz i upałów .Taka sobie kazaliśmy pogodę, by dymek wznosił się prawidłowo i dostojnie.
Prezydent pojechał uszyć sobie większą marynarkę, bo obecnej my może dopiąć
Kiedy przestaniecie uskuteczniać i promować tę patologię ?!?JEDZENIE MIĘSA, PICIE ALKOHOLU, PALENIE TYTONIU I ZAŻYWANIE NRKOTYKÓW TO CZTERY NAJWIĘKSZE TRUCIZNY PONIŻAJĄCE I DEGRADUJĄCE LUDZKOSĆ !!!
Igrzyska są , chleba nie będzie .Gdzie dystans społeczny ???Mamy straszną smiertelną pandemię a Ci się bawią .
Nie widzę prezydenta. Gdzie jest? Czyżby sobie wyjechał?
Bez burz i upałów .Taka sobie kazaliśmy pogodę, by dymek wznosił się prawidłowo i dostojnie.