Reklama

XVI Święto Fajki już w ten weekend!

Programowi uroczystości w tym roku patronuje – fajka podhalańska.

27 czerwca, o g. 16.30, tradycyjny korowód fajkarzy przemierzy ulice Starego Miasta, aby zatrzymać się nieopodal Muzeum Dzwonów i Fajek, gdzie organizatorzy: Przemyski Klub Fajki, prezydent Przemyśla i przedstawiciele 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich rozpalą symboliczną fajkę, dając znak do wspólnej zabawy.

Po g. 17 wystąpią: zespół Harnasie i inne z Klubu 5 BSP, Avanti Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz kapela Ciupaga. Wieczorem odbędzie się także koronacja Króla Fajki. Zapraszamy!

Nasza redakcja objęła patronat nad imprezą.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-06-23 14:33:53

    Igrzyska są , chleba nie będzie .Gdzie dystans społeczny ???Mamy straszną smiertelną pandemię a Ci się bawią .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Romek - niezalogowany 2021-06-23 14:44:26

    Nie widzę prezydenta. Gdzie jest? Czyżby sobie wyjechał? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-06-23 14:45:25

    Bez burz i upałów .Taka sobie kazaliśmy pogodę, by dymek wznosił się prawidłowo i dostojnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama