Już po raz 25. świętować będziemy Wiosnę Fredrowską. Pierwszy spektakl już jutro!
W sobotę, 14 czerwca o g. 18 w Zamku Kazimierzowskim, Teatr Fredreum wystawi spektakl dla dorosłych "Pan Uszatek". Kolejne przedstawienie będzie należeć do Teatru Nowa Lutnia z Łańcuta, który we wtorek, 17 czerwca o g. 18 wystąpi ze sztukę "Trzy Starsze Panie". We wtorek, 24 czerwca, o tej samej porze, Teatr Fredreum zaprosi dorosłych widzów na spektakl "Stan umysłu". Dwa dni później, o g. 18 wystawi z kolei sztukę "Posażna Jedynaczka". Wiosnę Fredrowską zakończy Teatr W. Siemaszkowej z Rzeszowa, który w sobotę, 28 czerwca o g. 18 wystąpi ze spektaklem "Porady".
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze