Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Sieniawie, jadąc do pracy, zatrzymał pijanego kierowcę opla.
Do zdarzenia doszło 8 bm. około godz. 14 w miejscowości Rudka w gminie Sieniawa. Jadący do służby policjant zauważył, że kierowca opla astry jedzie całą szerokością drogi stwarzając zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusz zatrzymał 55-letniego kierującego, następnie powiadomił dyżurnego przeworskiej policji. Mieszkaniec powiatu leżajskiego był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia, a także zakaz prowadzenia pojazdów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze