Reklama

Z 3 promilami za kierownicą

09/04/2015 15:22

Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Sieniawie, jadąc do pracy, zatrzymał pijanego kierowcę opla.

Do zdarzenia doszło 8 bm. około godz. 14 w miejscowości Rudka w gminie Sieniawa. Jadący do służby policjant zauważył, że kierowca opla astry jedzie całą szerokością drogi stwarzając zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusz zatrzymał 55-letniego kierującego, następnie powiadomił dyżurnego przeworskiej policji. Mieszkaniec powiatu leżajskiego był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia, a także zakaz prowadzenia pojazdów.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama