Przed chwilą radni miejscy w Przemyślu przyjęli uchwałę określającą stawki za odbiór odpadów w 2020 r.
Ponownie debatowano nad propozycją 23 zł za śmieci segregowane i 46 zł za śmieci niesegregowane. 11 radnych WdP i KO poparło tę propozycję. Przeciw było 9 osób z PiS, Regii i SLD. 3 radnych było nieobecnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.P.Prezydent ,- merytoryczny , stanowczyPP.Radni ,-Krużel i Błachowicz ,-merytoryczni , bez emocjiRadny Kulawik ,-do wyrzucenia z Rady za nieobecności w posiedzeniachPozostali Radni ,- chaos i pytanie , czy wiedzą po co są w tej RadzieI na koniec zasadnicze pytanie - czy mieszkańców będzie stać na te opłaty ?
Dokładnie skąd brać? Człowiek uczciwie pracuje a brakuje na wszystko
Przybędzie śmieci po lasach i różnych krzakach ciekawe co wtedy zrobią ? A to będzie norma bo sprawa prosta nie każdego będzie stać jak zarabia michalki tj 1600 i ma opłaty i żyć też chce
Czemu mieszkaniec zadaje takie pytanie i to jeszcze tutaj? Przecież wysokość opłat jakie miasta zapłacą za tonę śmieci ustalił rząd. Czemu w rządzie nikt się nad tym nie zastanawia? Czemu nikt nie obwinia rządu za takie wysokie podwyżki? Samorządy muszą dostosowywać się do nowych cen, bo chyba nie będą dokładać mieszkańcom do śmieci... meritum kuriozum: Przeciw było 9 radnych PIS czyli z tego samego ugrupowania które te podwyżki w rządzie ustaliło... Wszystko co się teraz dzieje to wynik przyznanych socjali z którymi rząd wciąż nie może sobie poradzić, więc właśnie wychodzą takie kwiatki. Szkoda tylko, że mieszkańcy obwiniają samorządy, choć akurat ci niczym nie zawinili. Na to właśnie wydacie swoje "pińcet plusy", na między innymi podwyżki tego typu. No ale przecież "rząd daje" heh... :)
Jak mam segregować jak nie ma pojemników ? Pięć osób w rodzinie po 46 zł. masakra !!!
DZIĘKUJEMY PANI EWO ,A TYLE BYŁO OBIETNIC PRZEDWYBORCZYCH ,,,,ALE TERAZ JAK JUŻ NIE WESZŁA PANI DO SEJMU TO DZIAŁAMY WEDŁUG SCHEMATU T.K.M. ITAK ZE WSZYSTKIM GDZIE SIE PANI POJAWI ...TYLKO GŁUPIUTKIE UŚMIECHY A LUDZIE NIECH CZEKAJĄ KOLEJNE LATA NA OBIETNICE .... PRZYKRO I ŻAL ŻE KOLEJNY RAZ PO POKAZAŁO GDZIE MA WYBORCE .....
To powinno być po 35 zł od osoby bez względu czy segregują czy nie , bo w blokowiskach jedni segregują inni mają to daleko więc wyśrodkować cenę , bo za tych co nie segregują w bloku wszyscy zapłacą jak za nie segregowane .
Co ty bredzisz . Bedziesz i tak placil i jeszcze jezdzil do lasu wyrzucac ?
Po co nam koncerty noworoczne lepiej niech miadto do smieci dopłaca.
a Pan Prezydent Bakun mieszka w Przemyślu ? czy Gminie Przemyśl ? Gdzie płaci śmieciowe?
Zobaczysz czy tak nie będzie ciekawe czy płacisz za tyle osób ile mieszka
nie może dopłacać, miasto jest tylko pośrednikiem
To już normalnie ku.....a skandal .....śmieci ściągaj z zagranicy do nas ...a my nie mamy co robić ze swoimi i płacimy ile płacimy .. Kocham ten kraj ale jak patrzę na te rządy to chyba wyjadę stąd
Bachón to złodziej naszych pieniędzy. Zero inwestorów zero pracy tylko lansuje się w mediach. A nie zrobił jeszcze niczego. Zabrał kasę najbiedniejszych. Podwyższa czynsze. Podwyższa opłaty za śmieci. Panie Bachón daj Pan nam żyć. Szkoda Przemyśla bo zandzom nim gostek z Nehrybki, krzaczaste brwi z Przeworska i specjalista od płytek z Bozu.
Do winnych szukajcie wyżej, piszesz głupoty że Rząd ustalił stawki za śmieci, pokaż mi taką ustawę i odpowiedz dlaczego niektóre Gminy ustalają stawki na poziomie 10, 12, 13, 15 złoty a u was tak wysoko.
Prezydent śmieci w Przemyślu i nic za to nie płaci. Skandal. Zapłać za smiecenie panie wojtusiu
Najważniejsze, że pokaż ogni będzie i Łzy.Kto bogatemu zabroni?
Spoko jak o tyle procent podnieśli śmieci to tylko czekać jak o tyle samo procent podniosą pobory. Jest dramat bo od początku roku trzeba pracownikom wypłacać stażowe osobno a nie doliczane do zasadniczej by taniej było z czegoś trza wziąć
"Pokaż" ogni to ostatnio Polska specjalność, co i rusz płonie wysypisko a łzy smród wyciska bo i kto wytrzymałby ten PISoBOLSZEWICKI burdel w kraju.
K..a mać może wystarczy?igrzyska zamiast chleba!a ciemny lud to kupuje,żarty sobie robicie z miasta
Skoro nam tak zle w PL to może w końcu wyjdźmy na ulice? Nie powtórzą się protesty rodem z Gdańska.......
Ciemnogròd teraz płacze,a od nowego roku będzie płacił. Tak wam się PiS odwdzięczył. W Sejmie maszynka do głosowania uchwaliła nowe prawo śmieciowe. Za chwilę podwyżka energii. A ciemny lud dalej swoje. Przecież Une dają. Ale une dadzą 500, a zabiorą 800. A co mają powiedzieć te osoby, które nie otrzymują 500+?
Bierzecie 500+ na dzieci, to z tego płaćcie za śmieci...HAHA ale kurła dobre hasło... takie nie za mocne XDBierę popcorn i oglądam :D
Tobie juz nic nie pomoze jak ty masz śmietnik we lbie i jeszcze taki nick
CO TO MA WSPÓLNEGO Z WYZUCANIEM ŚMIECI. I TAK I TAK BĘDZIE TRZEBA PŁACIĆ!!!! POMYŚL ZANIM COŚ TAKIEGO NAPISZESZ
Piszecie że PiS i PiS. Uważacie że jest jakaś partia która by nie robiła podwyżek śmieci?
Brawo Panie Prezydencie! Brawo Radni którzy zagłosowali za podwyżką dla mieszkańców! Gratulacje! Naprawdę świetne decyzje,naprawdę . Mieszkańcy zapewne są szczęśliwi....
Udało sie PiS-owi wprowadzić kolejny bardzo uciążliwy podatek szczególnie dla rodzin wielodzietnych gdzie utrzymanie rodziny bedzie niższe niż wysokość opłat za śmiecie.Ale prawie pusta kasa rządow chociaż na chwile nie zobaczy dna.Ale PiS wprowadza jeszcze podatek WAT od trupów.Tak od trupów.Jężeli przyszły trup prowadzi jednoosobowa działalność gospodarczą to z chwilą jego śmierci od wartości trwałych pozostawionych przez trupa obowiązuje podatek WAT.Np za zdezelowane biurko,wiekowy komputer i samochód czyli wszystko co nie udało się wpisac w koszty.Jesteśmy jedyni na świecie co taki podatek wprowadzili.Czekamy niecierpliwie na następny podatek.
Oj życie życie...gazetka Pisu czemu nie napiszcie że to nie wina tal naprawdę Prezydenta czy radnych tylko chorej ustawy?Ciągle staniecie w Waszych artykułach po stronie biednych ze to oni ucierpią najbardziej a za chwilę na swojej stronie dajecie artykuł o pożyczkach lichwiarskich gdzie właśnie Ci najbiedniejsi ją wezmą i wpadną w spiralę.Jak możecie za parę zlotych takie reklamy artykuły dawać na pierwsze strony nie wstyd Wam hieny jedne!!!oto dowódhttps://www.zycie.pl/informacje/artykul/25314,pozyczka-jest-dobra-na-wszystko szmatławiec nie gazeta!!!
Kulawik z tego co wiem ma poważne problemy ze zdrowiem....
ryszarddurman czy ty wiesz że pan radny Kulawik, jest poważnie chory - dlatego nie bierze udziału w sesjach rady?
do ijb 1życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i owocnej pracy w posiedzeniach RM.
Jakiej ustawy? A nie jest to rezultat zaniedbań władz samorządowych, które kolesiom zleca to, co powinno być ich obowiązkiem.
Po co się pieni ie, rząd obiecał wam podwyżki płacy to będziecie mieli za co za śmieci płacić.. Proste nie ma nic za darmo jeszcze prąd i woda, może coś zostanie.. Podziękujcie pisowi,
zjedz snikersa..I naucz się poprawnie pisać nazwiska..
Może się Pan/Pani zdziwi ale odbiór odpadów posegregowanych szczególnie plastiku jest dużo droższy niż odpadów zmieszanych.
Skad kase brac? Jezuniu !!!!!!!
P.Prezydent ,- merytoryczny , stanowczyPP.Radni ,-Krużel i Błachowicz ,-merytoryczni , bez emocjiRadny Kulawik ,-do wyrzucenia z Rady za nieobecności w posiedzeniachPozostali Radni ,- chaos i pytanie , czy wiedzą po co są w tej RadzieI na koniec zasadnicze pytanie - czy mieszkańców będzie stać na te opłaty ?
Dokładnie skąd brać? Człowiek uczciwie pracuje a brakuje na wszystko