Reklama

Z pistoletem i nabojami chcieli wjechać do Polski

18/01/2019 11:00

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Oddziału Celnego w Medyce wytypowali do szczegółowej kontroli wjeżdżający do Polski samochód osobowy, którym podróżowali obywatele Ukrainy.

W trakcie kontroli samochodu znaleźli ukryty w schowku pistolet kal. 9 mm. Do posiadania broni przyznała się obywatelka Ukrainy kierująca autem. Natomiast 10 sztuk amunicji miał przy sobie jej pasażer.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości