Reklama

Z posesji przy Armii Krajowej znowu wyciekają nieczystości?

18/03/2016 09:24

Dokładnie dwa lata temu w artykule interwencyjnym Skandal na Lipowicy pisaliśmy o skandalicznym przypadku wypuszczania ścieków z szamba do parku na Lipowicy. W ubiegłym tygodniu do redakcji zadzwonił mieszkaniec Przemyśla, twierdząc, że z posesji przy ulicy Armii Krajowej znowu wyciekają nieczystości.

– Kiedy w marcu dwa tysiące czternastego roku otrzymaliśmy zgłoszenie o wycieku nieczystości, przeprowadziliśmy wizję lokalną, która potwierdziła ten fakt – opowiadają strażnicy miejscy.

– Mając wątpliwości, czy nieczystości pochodzą z szamba na posesji numer jedenaście, zwróciliśmy się do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu oraz do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Po interwencji Administracja Domów Mieszkalnych przeprowadziła modernizację instalacji kanalizacyjnej. Uszczelniono szambo i zainstalowano odpowietrznik będący zarazem wziernikiem, umożliwiającym sprawdzanie poziomu nieczystości w szambie. Szóstego marca tego roku mieliśmy kolejny sygnał w tej sprawie. Po dokładnym sprawdzeniu instalacji kanalizacyjnej tym razem nie stwierdziliśmy wycieku. Sprawdziliśmy też, że zawartość szamba jest regularnie, co miesiąc wywożona przez specjalistyczną firmę – wyjaśniają strażnicy.
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    od - niezalogowany 2016-03-18 13:46:23

    Coś musi być skoro pan daje znać o nieprawidłowościach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama