Dokładnie dwa lata temu w artykule interwencyjnym Skandal na Lipowicy pisaliśmy o skandalicznym przypadku wypuszczania ścieków z szamba do parku na Lipowicy. W ubiegłym tygodniu do redakcji zadzwonił mieszkaniec Przemyśla, twierdząc, że z posesji przy ulicy Armii Krajowej znowu wyciekają nieczystości.
– Kiedy w marcu dwa tysiące czternastego roku otrzymaliśmy zgłoszenie o wycieku nieczystości, przeprowadziliśmy wizję lokalną, która potwierdziła ten fakt – opowiadają strażnicy miejscy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Coś musi być skoro pan daje znać o nieprawidłowościach.
Coś musi być skoro pan daje znać o nieprawidłowościach.