Reklama

Z „prawkiem” pożegnało się pięciu kierowców

Sporo pracy mieli w miniony weekend przemyscy policjanci. Ich działania doprowadziły m.in. do wyeliminowania z ruchu drogowego pięciu kierujących, którzy jechali zdecydowanie zbyt szybko.

Czterech z nich zostało zatrzymanych na ulicach Przemyśla. Kolejno na ul. Krakowskiej, Alei Żołnierzy Wyklętych (2 kierowców) i Alei Wolności. Piąty kierowca na długo zapamięta Śliwnicę.

Pierwszy – motocyklista – po ul. Krakowskiej pędził swoim jednośladem przekraczając prędkość o 80 km/h. Nie reagując na polecenia zatrzymania się, zaczął uciekać, lecz przeszkodziły mu warunki atmosferyczne i zatrzymał go upadek. Badanie wykazało, że 32-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Za przekroczenie prędkości i spowodowanie kolizji otrzymał mandaty w wysokości 5000 złotych, a za niezatrzymanie się do kontroli i jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Reklama

 Następny był 36-latek, który peugeotem przekroczył prędkość o 54 km/h. Zapłaci 1500 zł. 41-letnia kobieta, która jechała 111 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h zapłaci o 500 zł więcej. Tyle samo ubędzie z portfela 19-latka przekraczającego prędkość o 67 km/h. Ostatni nieszczęśnik, który również słono zapłaci i też pożegna się z prawem jazdy na trzy miesiące, będzie uboższy o 1500 zł. Być może to przypomni mu, że przy obowiązującej prędkości 50 km/h, jazda ze 107 km/h na liczniku nie popłaca.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości