Reklama

Z zakazem, na podwójnym gazie

W czwartek, 23 marca, po g. 1 w Gorzycach funkcjonariusze z sieniawskiego posterunku zatrzymali do kontroli 34-letniego mieszkańca gminy Tryńcza, który kierował toyotą.

Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 0,5 promila alkoholu. To jednak nie wszystko.

Weryfikacja w policyjnych systemach ujawniła, że mężczyznę obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za recydywę oraz kierowanie pojazdem w stanie wskazującym grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości