Reklama

Za bardzo rozwinął prędkość. Zapłaci 2 tys. zł mandatu

Wczorajszego dnia (21 grudnia) kierowca mercedesa nie zaliczy do udanych. W wyniku własnej ignorancji odnośnie przepisów stracił prawo jazdy i 14 punktów karnych. Zapłaci też słoną karę.

Z informacji przekazanych przez dębicką policję wynika, że wczoraj, przed g. 9 rano, w miejscowości Tuszyma policjanci zatrzymali kierowcę mercedesa, który w obszarze zabudowanym rozwinął prędkość 113 km/h.

Siedzący za kółkiem pojazdu 22-letni mołdawianin poniósł dotkliwą karę w postaci utraty prawa jazdy na 3 miesiące oraz 14 punktów karnych, a także mandatu w kwocie 2 tys. zł.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości