Wczorajszego dnia (21 grudnia) kierowca mercedesa nie zaliczy do udanych. W wyniku własnej ignorancji odnośnie przepisów stracił prawo jazdy i 14 punktów karnych. Zapłaci też słoną karę.
Z informacji przekazanych przez dębicką policję wynika, że wczoraj, przed g. 9 rano, w miejscowości Tuszyma policjanci zatrzymali kierowcę mercedesa, który w obszarze zabudowanym rozwinął prędkość 113 km/h.
Siedzący za kółkiem pojazdu 22-letni mołdawianin poniósł dotkliwą karę w postaci utraty prawa jazdy na 3 miesiące oraz 14 punktów karnych, a także mandatu w kwocie 2 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze