Mandatem karnym w wysokości 100 złotych ukarano mężczyznę, który wbrew przepisom usiłował przekroczyć granicę z Polski na Ukrainę.
Sceny z udziałem 41-letniego cudzoziemca, posiadającego obywatelstwo niemieckie i kazachskie, rozegrały się w miejscowości Malhowice w powiecie przemyskim. Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Hermanowicach zauważyli mężczyznę, który znajdował się kilkanaście metrów od granicy. Na ich widok próbował się ukryć. Po zatrzymaniu tłumaczył, że dotarł tutaj z Niemiec, aby docelowo próbować dotrzeć na Ukrainę, gdzie mieszka bliska jego sercu kobieta.
W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 złotych. Ze względu na posiadane obywatelstwo państwa UE, po zakończonych czynnościach został zwolniony i udał się w głąb kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Wiosna :)