Reklama

Zaatakowali dostawcę na Barskiej w Przemyślu. Grozi im wysoka kara

W sobotę, 8 kwietnia, na ul. Barskiej w Przemyślu doszło do rozboju, w wyniku którego pokrzywdzony został dostawca jedzenia.

Jak przekazała przemyska komenda: „napastnicy zaatakowali siedzącego w samochodzie pracownika pizzerii i używając przemocy, zabrali mu saszetkę z zawartością m.in. pieniędzy, powodując łączne straty o wartości około 500 zł”. 

W sprawie zatrzymano dwóch 20-letnich mieszkańców powiatu przemyskiego. Jeden z nich przyznał się do winy, drugi odmówił składania wyjaśnień.

Prokurator zastosował wobec obu środki zapobiegawcze: dozór policji, zakaz opuszczania kraju, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego oraz wzajemnego kontaktowania się. Za rozbój może im grozić kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości