17 czerwca na Rynku Starego Miasta jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym mieście – „Święto Fajki”.
W tym roku będzie miało szczególny wymiar, ponieważ do wspólnej zabawy przyłączą się nasi przyjaciele z Węgier i Niemiec, bowiem świętować będziemy także jubileusz 25-lecie partnerstwa miast Przemyśl – Padeborn oraz 15 lat partnerstwa Przemyśla i Egeru.
Co w programie?
Wielka Parada Fakjarzy, Kiermasz Fajkowy, mnóstwo stoisk z polskimi, niemieckimi i węgierskimi przysmakami.
Od g. 16.40 prawdziwa muzyczna uczta: energetyczni Yellow Horse, Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta Avanti, węgierski duet László Gonda i Ernö Báder oraz niemiecka grupa Reset.
Gwiazdą wieczoru – Koniec Świata.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W dalszym ciągu promujecie i popieracie tą patologię ?!?PALENIE FAJKI LUB CYGAR JEST TAK SAMO SZKODLIWE JAK PALENIE PAPIEROSÓW - ONKONET.PL
Fajkę się pyka, a nie nią zaciąga.
W dalszym ciągu promujecie i popieracie tą patologię ?!?PALENIE FAJKI LUB CYGAR JEST TAK SAMO SZKODLIWE JAK PALENIE PAPIEROSÓW - ONKONET.PL
Fajkę się pyka, a nie nią zaciąga.
A ja kładę na to fajkę..!