26 lutego br. w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu odbędzie się koncert zatytułowany „Czar muzyki filmowej na zakończenie karnawału”.
– Karnawał to zwyczaj sięgający swoimi korzeniami średniowiecza. Zwyczaj zachodnioeuropejski, który na naszym gruncie nabrał swoistego charakteru i polskiego wyrazu, narodowego temperamentu zgodnego z polską tradycją i obyczajem. Zwyczaj, który ma swoje ugruntowane miejsce w kalendarzu imprez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Dlatego też z wielką przyjemnością zapraszam na koncert przygotowany przez nas – powiedziała dyrektor PCKiN „Zamek” Renata Nowakowska.
Koncert „Czar muzyki filmowej na zakończenie karnawału” odbędzie się w niedzielę, 26 lutego br., o g. 18 na scenie Sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego. W wydarzeniu wezmą udział: Jadwiga Kot-Ochał (sopran), Natalia Cieślachowska-Trojnar (sopran), Jakub Kołodziej (tenor), Łukasz Magdziak (fortepian, aranżacje) oraz „Lejdis Quartet” w składzie: Natalia Musz (skrzypce I), Natalia Kmita (skrzypce II), Aleksandra Jarosińska (altówka), Monika Bieda-Kapias (wiolonczela). Na przybyłych na koncert gości w przerwie czeka niespodzianka. Bilety w cenie 25 zł można nabyć w sklepie muzycznym „Musicland” oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze