Ulewa, która przeszła dzisiejszego popołudnia nad Przemyślem, doprowadziła do zalania kilku ulic w mieście. Woda stoi pod wiaduktem na ul. Krasińskiego, pod mostem na Wybrzeżu Wilsona oraz na Zadwórzańskiej koło ZUS-u. Dwie pierwsze z wymienionych są nieprzejezdne. Pod wodą znalazła się również droga na Lipowicy: Nowa droga, która powinna być idealna, tu szybka burza i kanalizjacja sobie z tym nie radzi – pisze Czytelniczka.
Osiedle na 22 stycznia w Przemyślu:Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dzisiaj jako dokładny przemyski obserwator w godzinach porannych emeryckim krokiem przemierzyłem kilka przemyskich ulic obserwując m. innymi sprawę porządku , zwracałem też uwagę na kanalizację i kratki odpływowe. No cóż z mojej skromnej jak zwykle obserwacji wynika że wszystkie , niemal wszystkie kratki są w dużej części przytkane i pozatykane błotem , śmieciami , wszelkiego rodzaju papierami , reklamówkami i już niemal jesień więc liśćmi i , wiec nie jestem zdziwiony że po większym deszczu niemal wszędzie woda sięga kolan , nie ma po prostu odpływu Dużo złego robią sięgające czasem niemal do kolan chwasty , pokrzywy i wszelkie zielsko obrastające często kratki więc trudno być zaskoczonym, taka sytuacją zresztą powtarza się to nie od dzisiaj. I nigdzie , niemal nigdzie nie widzę ludzi , ekip sprzątających , dawniej przynajmniej zbierali również w niedzielę śmiecie , papiery , w chwili obecnej np. na Sportowej obok siedziby miejskiej straży w każda niedzielę brud , jeden wielki śmietnik po całotygodniowym i sobotnim handlu. Idąc o 6 rano do kościoła widzę to w każdą niedzielę i dlatego piszę , kto wyleguje sie do południa , ma w nosie estetykę mieściny , głównie smarkacze za napisanie kilku zdań prawdy nieustannie mnie atakują , często prostacko i w sposób chamski. Ale jako przemyski obserwator piszę jedynie co widzę , czasem słyszę i czuję a niestety prawda zawsze kole w oczy. Np przemyski park na wzgórzu zamkowym jest nieustannie niszczony , dewastowany szczególnie ławki czy kosze na śmiecie , czasem sadzonki drzewek nikt tego nie poprawia , rzadko zbierane są śmiecie puszki po piwie i butelki po sobotnich imprezach , zbiornik z kolorowymi rybkami przypomina śmierdzące , zaśmiecone gnojowisko . O jednak i tutaj jeden plusik , mały ale pozytywne , odczyszczono brzydką ale fontannę w parku , o dziwo bo co tam widziałem wcześniej to tragedia , jeden wielki syf i malaria. Ale i tu do moich fanów , młodzi kolesie aby to zobaczyć czy zrozumieć o czym piszę w ramach obserwacji , należy podnieść dupy i rano np. 7,00 pospacerować , zobaczyć , ocenić a później mnie krytykować opluwać , bo poprzez samo gnicie do południa w łóżkach czy przed komputerami nic nie widzicie i nie zobaczycie. nic nie zobaczycie. trawa , zielsko
" Miasto budzi się " ????
Pozwolę sobie, w imieniu przemyskich smarkaczy, zauważyć, że marnuje Pan talent. Czy nie ma w spółce sprzątającej, 0.5 wolnego etatu dla emeryta? Miałby Pan pole do skutecznego działania. Czy nie lepiej wystąpić bezpośrednio do prezydenta, radnych, aby zainteresowali się tym brudnym miastem? Radny Kamiński podobni ejak Pan, jest stałym, dyżurnym pisarzem. Wylewa Pan publicznie wiadro pomyj na to miasto, co splendoru nie przynosi. Na zwrócenie uwagi reaguje Pan histerycznie, wyzywając osoby mające inne zdanie. Co pozytywnego Pan zrobił oprócz oczerniania Przemyśla, które wg Pana jest osrane, brudne i porośnięte zielskiem? Stronę ŻP odwiedzają zapewne osoby chcące poznać nasze miasto. A Pan, jak zepsuta katarynka, klepie w kółko to samo. A może jakiś czyn społeczny?
To bezczelne co piszesz Obywatelu. Czy mieszkańcy miasta nie płacą wygórowanych stawek za wodę i kanalizację? Za mało płacą za wywóz śmieci? Za małe czynsze?Za małe są stawki wszelkich podatków? Jak miasto nie ma pieniędzy to może należy pozmniejszać pensje prezesom ich zastępcom,zlikwidować rady nadzorcze czy jednostki które nie muszą być prowadzone przez miasto. A Ty wysyłasz emerytów do sprzątania miasta w czynie społecznym?
Mieliśmy przez chwilę wymarzone baseny i oczka wodne miasto powinno upomnieć się o dotację za zbieranie deszczówki bo było jej sporo
Brednie jakiegoś typa o ksywie Obywatel trudno przemilczeć. Tym bardziej że oskarża mnie jako adwersarza o wylewanie pomyj na miasto, oczernianie Przemyśla, histeryczne moje reakcje itp brednie. Człowieku, wylej na pusty łeb wiadro nie pomyj a zimną, może lodowatą wodę i powtarzam najdelikatniej jak potrafię a posiadam spory zasób słów, odczep się odemnie, od moich subiektywnych wpis ów, moich ocen i przemyśleń. Zamiast cenzurować jedynie moje wpisy do których mam pełne jak każdy obywatel pełne prawo napisz sam od siebie coś logicznego co ma sens, hymny pochwalne pod adresem wcześniej i obecnie rządzących, możesz pisać o wspaniałej przemyskiej estetyce, o pięknie odrestaurowanych domach i kamienicach, ukwieceniu jak określasz miasta, o systematycznie wykaszanej trawie i wszelkiego rodzaju zlelsku itp twoje uwagi i spostrzeżenia. Jednego smarkaczu ci nie można, poruszać i dotykać moich spraw prywatnych, wysyłać mnie do spowiedzi, czy na Kalwarię tu przekraczasz pewne granice przyzwoitości i zwykłej kultury ludzkiej, w tym przypadku zawsze otrzymasz odpowiedź adekwatną do swojego poziomu chamstwa i prostactwa, na jaką zasłużysz. Osobiście nigdy nie poruszam spraw prywatnych osób czy postaci zaliczanych do publicznych, wybieranych w wolnych wyborach, np kolejnych merów Przemyśla, oceniam jedynie zaangażowanie w sprawy publiczne, sposób zarządzania wspólnym dobrem, finansami podatników itd, niestety w Przemyślu jest z tym źle, czasem bardzo. Jestem uczulony na estetykę przestrzeni publicznej, na ład i porządek, tu jestem bardzo krytyczny, a widzę dużo, po prostu szkoda mi Przemyśla, pięknie położonej mieściny, niestety. Po raz ostatni przestrzegam osobniku zwany przez siebie obywatelem przed prostactwem i chamstwem z twojej strony, do spowiedzi i Kalwarię powtarzam wysyłaj swoją mamusię czy babcię, które nie nauczyły cię prostych zachowań, sam zresztą zacznij się spowiadać bo jak widać masz ogromne zaniedbania w sferze duchowej i emocjonalnej. A co do zatrudnienia mnie w zakładzie sprzątającym Przemyśl, nie chcę powtarzać, zaproponuj to swoim rodzicom którzy są jak domniemuję młodsi odemnie. Reasumując bo nie ma sensu odnosić się do wszystkich opisywanych przez ciebie bredni, chłopie ogarnij się, opamiętaj i zaprzestań polemiki ze mną starym i stałym przemyskim obserwatorem któremu zależy tylko i jedynie na dobru swojej niestety już prowincjonalnej mieścinie. Kończę jakąkolwiek polemikę z tobą nazywającym siebie samego obywatelem, dodam marnym obywatelelem
Drogi obserwatorze, dlaczego winą za brak wychowania obarczasz tylko mamusię i babcię? Dlaczego nie tatusia i dziadka? Patriarchat?
Do MAMUSI , rozumiem pani (twoją) aluzję i przyjmuję do wiadomości. Mój powyższy wpis dotyczy również innego wcześniejszego ataku na moja osobę gdzie wchodził z butami raczej z gumiakami w moje sprawy związane z sacrum jak spowiedź , czy Sanktuarium kalwaryjskie , dlatego odpowiedź z mojej strony jest w miarę adekwatna do wcześniejszych prostackich wpisów tego osobnika który przyczepił się do mnie jak przysłowiowy rzep psiego ogona , jest moim, starszego już niestety emeryta nieustannym cenzorem , sam nie umiejąc niczego porządnego , logicznego napisać skoro chce zabawiać się w internautę miałem nigdy zamiaru poruszać jego rodziny spraw prywatnych, ale w tym przypadku musiałem to zrobić oczywiście z dużą przykrością. Hm , dlaczego jedynie mamusia czy babka , tak to wynika z ról społecznych w polskich i nie tylko polskich od wieków domach , podziału obowiązków , dawniej za tzw moich czasów i lata , może wieki wcześniej , również choć w mniejszym stopniu obecnie męższczyzna -ojciec pracuje na "dom", chlebek , matka ,w domu a że rodziny były wielopokoleniowe , również babki brały na siebie ciężar wychowania najczęściej gromadki (5-10) dzieci więc ich rola w wychowaniu była i myślę że jest nadal niezastąpiona. Oczywiście , było to zmienne , np w PRL- tj w czasie mojego dziecięctwa i dorastania place były tak marne, niskie że ojcowie nie podołali w zarabianiu na rodzinę więc z konieczności pracowały również matki , tak było w moim przypadku , moich kolegów i koleżanek , często pracujące matki zastępowały zamieszkujące wspólnie dziadkowie , głównie babki , trudno żeby dziadek gotował , sprzątał ,( nie bylo odkurzaczy) , prał bieliznę (nie było w większości domów pralek) , to robiły właśnie babki oczywiście w miarę posiadanych sił i zdrowia. One też, kobiety bardziej od ojców dbały o sferę duchową dzieci , niż "męscy" ojcowie , stąd moje wyszczególnienie roli matki i babki. Tyle w temacie , poniżej przesyłam jego czyli jakiegoś typka który określa siebie jako obywatel i dlaczego poruszyłem również kobiety jego rodziny. W odpowiedzi również napisałem "może tatusia " więc myślę że jestem nieco usprawiedliwiony. Myślę więc że droga MAMUSIA będzie przynajmniej w części usatysfakcjonowana dlaczego mój pozorny "patriarchat" , ja zaś z tego że mogłem Mamusi (nie swojej , moja niestety iuż na ul. Słowackiego) odpowiedzieć. PozdrawiamWcześniejsze wpisy tego OBYWATELA Obywatel 88.156.141.53 16.08.2020 Panie Przemyski Obserwatorze. Bóg Panu dał internet, a zabrał rozum. Ile można czytać o tym samym. A idź Pan na Kalwarię i się wyspowiadaj z tej trawy i Bakuna. I daj Pan żyć ludziom. Alleluja i do przodu.
Dlaczego nie wystawicie rachunku Chomie "wiecznemu prezydentowi", który miasto zadłużył w ciągu kilkunastu lat a już Bakuna rozliczacie po dwóch latach? Jesteście niesprawiedliwi, bez serca. Faryzeusze!
Powtarzam po raz enty od niemal 2 lat i pytam dlaczego nie sporządzono audytu zamknięcia 16 letnich "rządów" Chomy . Przecież wszyscy żyjący w Przemyślu , głównie ci którzy interesują się życiem mieściny , którym jeszcze na czymś zależy powinni się dowiedzieć gdzie i jakie były błędy zamierzone i czy niezamierzone , gdzie lokowano pieniądze nasze , podatników niezgodnie z przeznaczeniem , gdzie inne ewentualne nieprawidłowości czy zwykle olewajstwo ówczesnej "wadzy". Ktoś świadomie lub nie wstrzymał sporządzenie bądź publikację raportu zamknięcia i otwarcia nowych rządów więc o co teraz co chodzi. Masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste? Kto teraz po 2 latach ma wystawić i komu rachunki. Człowieku ogarnij się , kogo nazywasz faryzeuszami , może siebie samego? Pamiętaj gościu jednak że uczeni zwani przez ciebie faryzeuszami byli najbardziej postępową i nowoczesną sektą żydowska w ówczesnym Izraelu.Faryzeusze prowadzą życie wstrzemięźliwe i unikają wszelkich uciech, kierując się tym, co rozum uznał za dobre, i usilnie starając się przestrzegać jego nakazów. Sędziwych wiekiem otaczają wielką czcią i nie odważają się sprzeciwiać temu, co oni wprowadzili. Choć mniemają, że wszystkim rządzi los, nie odmawiają woli ludzkiej samoistnego działania, gdyż Bóg postanowił oddzielić od siebie zrządzenia losu i wolę ludzką, tak że każdy według swego upodobania może iść bądź drogą występku, bądź drogą cnoty. Wierzą także, że dusze mają moc nieśmiertelną, a ci, którzy pędzą cnotliwe lub występne życie, odbierają w podziemiu nagrodę lub karę. Dusze pierwszych mają możność powrotu do życia, drugich zaś na wieki pozostają zamknięte w więzieniu. Przez te nauki posiedli oni znaczny wpływ na ludzi, że we wszystkich sprawach religijnych, odprawianiu modłów i składaniu ofiar rozstrzygają ich wskazania. Ich wielkiej cnotliwości najlepsze świadectwo dały miasta, twierdząc, że zarówno słowem, jak i czynem dążą do tego, co wzniosłe (Dawne Dzieje Izraela XVIII,I.3[3]).
Zacietrzewienie Najkulturalnejszego Przemyskiego Obserwatora jest adekwatne np. do Jego postawy wobec rządzących miastem. Dwukrotnie lub trzykrotnie zwróciłem uwagę, być może niekiedy w dosadnych słowach, że te Pańskie komentarze nic nie wnoszą i są nieskuteczne. Na każdą niemal uwagę moją lub innych internautów reaguje Pan histerycznie, niecenzuralnie odnosząc się do adwersarzy i ich bliskich. To wszystko, co mam Panu do napisania.
Ty smarkaczu nie masz żadnego, powtarzam żadnego prawa zwracać uwagę starszemu, co powtarzam nieustannie człowiekowi. Skoro nie masz jak domniemuję dzieci to możesz zwracać uwagę innym jak już stwierdzałem członkom rodziny, jeśli na to pozwolą lub kolesiom, równym tobie wiekiem i poziomem wiedzy. Powtarzam po raz ostatni, nie jesteś cenzorem moich przemyśleń i ocen, nie masz do tego żadnego przyrodzonego lub nadanego prawa, możesz jedynie milczeć lub się uczyć bo wiele ci do nawet średniego poziomu intelektu brakuje. I wara, powtarzam wara do moich spraw prywatnych związanych z sacrum. Tyle na koniec
Przemyski obs... to czub. Dlatego m.in. tak właśnie jest w tym mieście, bo zapewne takich jest więcej. Szkoda z takim dyskutować.
Obserwatorze, czemu uważasz że nie można zwracać uwagi starszemu człowiekowi?Starość nie oznacza mądrości, wśród was wapniaków są często takie tępe sztuki że aż strach!Dodam że dekady waszych niepełnosprytnych nawyków głosowania doprowadziły do stanu miasta jaki widzimy, i należy wam się za to zjeba.Z racji na wiek nawet podwójna, bo powinniście byli nauczyć się wyciągać wnioski ale dalej jesteście tak samo głupi jak byliście młodzi, tylko że teraz nawet młodzi nie jesteście.
Potwierdzam to !!! Też opowiadałem temu " osobnikowi" na forum i za każdym razem reagował identycznie! To jest materiał na pracę naukową dla specjalistów od psychiatrii psychologii!
Do you need finances? Are you looking for finances? Are you looking for financing to enlarge your business? We help individuals and companies in obtaining financing for business development and establishing a new business of any amount. Get financing at an affordable interest rate of 3%. Do you need this financing for business and bill settlement? Then send us an email for more information, contact us now via (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Thank you
Czy potrzebujesz finansów? Szukasz finansów? Szukasz finansowania, aby powiększyć swój biznes? Pomagamy osobom i firmom w uzyskaniu finansowania na rozwój biznesu oraz założeniu nowego biznesu w dowolnej wysokości. Uzyskaj finansowanie po przystępnej stopie procentowej w wysokości 3%. Czy potrzebujesz tego finansowania dla biznesu i do rozliczania rachunków? Następnie wyślij nam e-mail, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Dziękujemy
Sio prymitywni smarkacze, boicie się prawdy. Prawda boli ale taka tępotę już nic nie zaboli. O takich pisze się od lat debilne, stracone pokolenie. A co po waz widzę często. Połamane i zbazgrane ławki w parku na wzgórzu zamkowym, zniszczone kosze na śmieci, złamane sadzonki drzewostanu, stosy butelek, puszek po piwie, papierów, zbazgrane do granic absurdu stare domy i kamienice. Czuby, to byłaby nagroda, raczej współczesni nieokrzesani komputerowi debile.
To już taka przemyska tradycja jak święto ulic
Dzisiaj jako dokładny przemyski obserwator w godzinach porannych emeryckim krokiem przemierzyłem kilka przemyskich ulic obserwując m. innymi sprawę porządku , zwracałem też uwagę na kanalizację i kratki odpływowe. No cóż z mojej skromnej jak zwykle obserwacji wynika że wszystkie , niemal wszystkie kratki są w dużej części przytkane i pozatykane błotem , śmieciami , wszelkiego rodzaju papierami , reklamówkami i już niemal jesień więc liśćmi i , wiec nie jestem zdziwiony że po większym deszczu niemal wszędzie woda sięga kolan , nie ma po prostu odpływu Dużo złego robią sięgające czasem niemal do kolan chwasty , pokrzywy i wszelkie zielsko obrastające często kratki więc trudno być zaskoczonym, taka sytuacją zresztą powtarza się to nie od dzisiaj. I nigdzie , niemal nigdzie nie widzę ludzi , ekip sprzątających , dawniej przynajmniej zbierali również w niedzielę śmiecie , papiery , w chwili obecnej np. na Sportowej obok siedziby miejskiej straży w każda niedzielę brud , jeden wielki śmietnik po całotygodniowym i sobotnim handlu. Idąc o 6 rano do kościoła widzę to w każdą niedzielę i dlatego piszę , kto wyleguje sie do południa , ma w nosie estetykę mieściny , głównie smarkacze za napisanie kilku zdań prawdy nieustannie mnie atakują , często prostacko i w sposób chamski. Ale jako przemyski obserwator piszę jedynie co widzę , czasem słyszę i czuję a niestety prawda zawsze kole w oczy. Np przemyski park na wzgórzu zamkowym jest nieustannie niszczony , dewastowany szczególnie ławki czy kosze na śmiecie , czasem sadzonki drzewek nikt tego nie poprawia , rzadko zbierane są śmiecie puszki po piwie i butelki po sobotnich imprezach , zbiornik z kolorowymi rybkami przypomina śmierdzące , zaśmiecone gnojowisko . O jednak i tutaj jeden plusik , mały ale pozytywne , odczyszczono brzydką ale fontannę w parku , o dziwo bo co tam widziałem wcześniej to tragedia , jeden wielki syf i malaria. Ale i tu do moich fanów , młodzi kolesie aby to zobaczyć czy zrozumieć o czym piszę w ramach obserwacji , należy podnieść dupy i rano np. 7,00 pospacerować , zobaczyć , ocenić a później mnie krytykować opluwać , bo poprzez samo gnicie do południa w łóżkach czy przed komputerami nic nie widzicie i nie zobaczycie. nic nie zobaczycie. trawa , zielsko
" Miasto budzi się " ????
Pozwolę sobie, w imieniu przemyskich smarkaczy, zauważyć, że marnuje Pan talent. Czy nie ma w spółce sprzątającej, 0.5 wolnego etatu dla emeryta? Miałby Pan pole do skutecznego działania. Czy nie lepiej wystąpić bezpośrednio do prezydenta, radnych, aby zainteresowali się tym brudnym miastem? Radny Kamiński podobni ejak Pan, jest stałym, dyżurnym pisarzem. Wylewa Pan publicznie wiadro pomyj na to miasto, co splendoru nie przynosi. Na zwrócenie uwagi reaguje Pan histerycznie, wyzywając osoby mające inne zdanie. Co pozytywnego Pan zrobił oprócz oczerniania Przemyśla, które wg Pana jest osrane, brudne i porośnięte zielskiem? Stronę ŻP odwiedzają zapewne osoby chcące poznać nasze miasto. A Pan, jak zepsuta katarynka, klepie w kółko to samo. A może jakiś czyn społeczny?