Reklama

Zalane przemyskie ulice po burzy [ZDJĘCIA INTERNAUTÓW]

17/08/2020 15:33

Ulewa, która przeszła dzisiejszego popołudnia nad Przemyślem, doprowadziła do zalania kilku ulic w mieście. Woda stoi pod wiaduktem na ul. Krasińskiego, pod mostem na Wybrzeżu Wilsona oraz na Zadwórzańskiej koło ZUS-u. Dwie pierwsze z wymienionych są nieprzejezdne. Pod wodą znalazła się również droga na Lipowicy: Nowa droga, która powinna być idealna, tu szybka burza i kanalizjacja sobie z tym nie radzi – pisze Czytelniczka.

Osiedle na 22 stycznia w Przemyślu:



PB, AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dokladny przemyski obserwator - niezalogowany 2020-08-17 16:30:32

    Dzisiaj jako dokładny przemyski obserwator w godzinach porannych emeryckim krokiem przemierzyłem kilka przemyskich ulic obserwując m. innymi  sprawę porządku , zwracałem też uwagę na kanalizację i kratki odpływowe. No cóż z mojej skromnej jak zwykle obserwacji wynika że wszystkie , niemal wszystkie kratki są w dużej części przytkane i pozatykane błotem , śmieciami , wszelkiego rodzaju papierami , reklamówkami i już niemal jesień więc liśćmi i , wiec nie jestem zdziwiony że po większym deszczu niemal wszędzie woda sięga kolan , nie ma po prostu odpływu Dużo  złego  robią sięgające czasem niemal do  kolan chwasty , pokrzywy i wszelkie zielsko obrastające często kratki więc trudno być zaskoczonym,  taka sytuacją zresztą powtarza się to nie od dzisiaj. I nigdzie , niemal nigdzie nie widzę ludzi , ekip sprzątających  , dawniej  przynajmniej  zbierali również w niedzielę śmiecie , papiery , w chwili obecnej np. na Sportowej obok siedziby miejskiej straży w każda niedzielę brud , jeden wielki śmietnik po całotygodniowym i sobotnim handlu. Idąc o 6 rano do kościoła widzę to w każdą niedzielę i dlatego piszę , kto wyleguje sie do południa , ma w nosie estetykę mieściny , głównie smarkacze za napisanie kilku zdań prawdy nieustannie mnie atakują , często prostacko i  w sposób chamski. Ale  jako przemyski obserwator piszę jedynie co widzę , czasem słyszę i czuję  a niestety prawda zawsze kole w oczy. Np przemyski park na wzgórzu zamkowym jest nieustannie niszczony , dewastowany szczególnie ławki czy kosze na śmiecie , czasem sadzonki drzewek  nikt tego nie poprawia , rzadko zbierane są śmiecie puszki po piwie i butelki po sobotnich imprezach , zbiornik z kolorowymi rybkami przypomina śmierdzące , zaśmiecone gnojowisko . O jednak  i tutaj jeden plusik , mały ale pozytywne , odczyszczono brzydką ale fontannę w parku , o dziwo bo co tam widziałem  wcześniej to tragedia , jeden wielki syf i malaria. Ale i tu do moich fanów , młodzi kolesie aby to zobaczyć czy zrozumieć o czym piszę w ramach obserwacji , należy podnieść dupy  i rano np. 7,00 pospacerować , zobaczyć , ocenić a później mnie krytykować opluwać , bo poprzez samo gnicie do południa w łóżkach czy przed komputerami  nic nie widzicie i nie zobaczycie. nic nie zobaczycie. trawa , zielsko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brud , smród i malaria - niezalogowany 2020-08-17 17:07:37

    " Miasto budzi się " ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2020-08-17 18:30:37

    Pozwolę sobie, w imieniu przemyskich smarkaczy, zauważyć, że marnuje Pan talent. Czy nie ma w spółce sprzątającej, 0.5 wolnego etatu dla emeryta? Miałby Pan pole do skutecznego działania. Czy nie lepiej wystąpić bezpośrednio do prezydenta, radnych, aby zainteresowali się tym brudnym miastem? Radny Kamiński podobni ejak Pan, jest stałym, dyżurnym pisarzem. Wylewa Pan publicznie wiadro pomyj na to miasto, co splendoru nie przynosi. Na zwrócenie uwagi reaguje Pan histerycznie, wyzywając osoby mające inne zdanie. Co pozytywnego Pan zrobił oprócz oczerniania Przemyśla, które wg Pana jest osrane, brudne i porośnięte zielskiem?  Stronę ŻP odwiedzają zapewne osoby chcące poznać nasze miasto. A Pan, jak zepsuta katarynka, klepie w kółko to samo. A może jakiś czyn społeczny?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama