Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 grudnia na drodze krajowej nr 77. W wyniku zdarzenia, w którym brały udział dwa pojazdy – ciężarówka uderzyła w budynek.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 19-letni mieszkaniec Tarnobrzega jadąc osobowym volvo, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na krajową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciągnikowi siodłowemu z naczepą kierowanym przez 40-latka.
Ten, chcąc uniknąć zderzenia „odbił” i wjechał zestawem na posesję, uderzył w dom i uszkodził jego konstrukcję. Mimo tego ryzykownego manewru, pojazd osobowy uderzył w bok ciężarówki.
Obaj kierujący byli trzeźwi. Zostali przewiezieni do szpitala. Właścicielowi domu również nic się nie stało.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze