Reklama

Zamiast w Londynie "wylądował" w izbie wytrzeźwień

08/10/2015 15:26

Prawie 4 promile alkoholu miał mieszkaniec Jarosławia, który awanturował się na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce.

– W trakcie odprawy przed planowanym odlotem do Londynu 34-latek zachowywał się  agresywnie zarówno wobec obsługi portu lotniczego jak i w stosunków do pasażerów – poinformowała dzisiaj, 8 bm.  Straż Graniczna.

Obsługa naziemna odmówiła mu prawa wstępu na pokład samolotu, co tylko wywołało jeszcze większą agresję. W rezultacie funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej musieli użyć wobec mężczyzny środków przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Później wezwali policjantów, którzy ostatecznie asystowali załodze karetki pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala w Rzeszowie.

Ostatecznie jednak jarosławianin „wylądował” w tamtejszej izbie wytrzeźwień. Niebawem zostanie ukarany za niestosowanie się do przepisów obowiązujących na lotnisku oraz zakłócanie porządku publicznego.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama