Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu 18 września, w g. od 10 do 14 zaprasza Rynek na happening „Na pożegnanie lata zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”.
Do udziału zapraszamy osoby zainteresowane segregacją, utylizacją i recyklingiem śmieci. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą rywalizować zbiórką odpadów wtórnych o 3 specjalne nagrody prezydenta Przemyśla. Każdy, kto odda odpowiednią ilość odpadów wtórnych, otrzyma w zamian ustaloną ilość jabłek, a za baterie – cukierki.
san
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze