Reklama

Zamień śmieci na jabłka i cukierki już dziś!

Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu 18 września, w g. od 10 do 14 zaprasza Rynek na happening „Na pożegnanie lata zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”.

Do udziału zapraszamy osoby zainteresowane segregacją, utylizacją i recyklingiem śmieci. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą rywalizować zbiórką odpadów wtórnych o 3 specjalne nagrody prezydenta Przemyśla. Każdy, kto odda odpowiednią ilość odpadów wtórnych, otrzyma w zamian ustaloną ilość jabłek, a za baterie – cukierki.


san

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama