Jarosławianie zauważyli z pewnością pozytywne zmiany na ulicach swojego miasta. Użytkownicy czterech kółek cieszą się z udogodnień w postaci luster drogowych. Piesi doceniają wielobarwne rabatki i ukwiecone donice w newralgicznych częściach Jarosławia.
Nowe lustra mają zapewnić poprawę bezpieczeństwa przy wyjeździe z klasztornego parkingu przy ulicy ks. J. Makary oraz z tejże ulicy w Jana Pawła II, a także na ul. Chmielnej oraz Chrobrego (przy wyjeździe do ul. Siemieńskiego). Są efektem starań samych mieszkańców, którzy poprosili o nie podczas spotkań z włodarzem miasta.
fot.UM Jarosław
Sezonowe kwiaty pojawiły się m.in. w wiszących kwietnikach.
Z kolei cieszące oko kwiaty w centrum są efektem ostatniego etapu prac w pasie ulicy Grunwaldzkiej, rozpoczętych jeszcze w ubiegłym roku przez firmę Usługi Komunalne i Roboty Drogowe Tomasz Taranowicz. Sezonowe kwiaty pojawiły się w stojących donicach i wiszących kwietnikach oraz na rabatkach. Nasadzono też nowe drzewa i ozdobne krzewy. Oprócz tego ukwiecone zostały również ulica Grodzka, teren wokół ratusza i Brama Krakowska. Prace związane z miejską zielenią w tej części miasta prowadziło PGKiM.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Centrum spoko a chodnik na Bandurskiego od lat w opłakanym stanie,czyżby to już nie nalezało do Jarosławia
Wielki sukces obecnej władzy!!!!! Wszystkie gazety piszą o nowatorskim pomyśle na upiększenie miasta Jarosławia !!! Zamontowano kilka luster i ustawiono kwietniki w centrum . Naprawdę oszałamiające pomysły na rozwój miasta !!! . Burmistrz spełnia wszystkie obietnice z kampanii wyborczej .Tak trzymać panie burmistrzu, a druga kadencja wygrana jak nic!!! Dziękujemy panu za ogromnie ciężką pracę włożona w to przedsięwzięcie!!!
a poza tym, syf kiła i mogiła...
Centrum spoko a chodnik na Bandurskiego od lat w opłakanym stanie,czyżby to już nie nalezało do Jarosławia
Wielki sukces obecnej władzy!!!!! Wszystkie gazety piszą o nowatorskim pomyśle na upiększenie miasta Jarosławia !!! Zamontowano kilka luster i ustawiono kwietniki w centrum . Naprawdę oszałamiające pomysły na rozwój miasta !!! . Burmistrz spełnia wszystkie obietnice z kampanii wyborczej .Tak trzymać panie burmistrzu, a druga kadencja wygrana jak nic!!! Dziękujemy panu za ogromnie ciężką pracę włożona w to przedsięwzięcie!!!