Reklama

Zamontowali nowe lustra i ukwiecili miasto

Jarosławianie zauważyli z pewnością pozytywne zmiany na ulicach swojego miasta. Użytkownicy czterech kółek cieszą się z udogodnień w postaci luster drogowych. Piesi doceniają wielobarwne rabatki i ukwiecone donice w newralgicznych częściach Jarosławia.

Nowe lustra mają zapewnić poprawę bezpieczeństwa przy wyjeździe z klasztornego parkingu przy ulicy ks. J. Makary oraz z tejże ulicy w Jana Pawła II, a także na ul. Chmielnej oraz Chrobrego (przy wyjeździe do ul. Siemieńskiego). Są efektem starań samych mieszkańców, którzy poprosili o nie podczas spotkań z włodarzem miasta.


fot.UM Jarosław
Sezonowe kwiaty pojawiły się m.in. w wiszących kwietnikach.

Z kolei cieszące oko kwiaty w centrum są efektem ostatniego etapu prac w pasie ulicy Grunwaldzkiej, rozpoczętych jeszcze w ubiegłym roku przez firmę Usługi Komunalne i Roboty Drogowe Tomasz Taranowicz. Sezonowe kwiaty pojawiły się w stojących donicach i wiszących kwietnikach oraz na rabatkach. Nasadzono też nowe drzewa i ozdobne krzewy. Oprócz tego ukwiecone zostały również ulica Grodzka, teren wokół ratusza i Brama Krakowska. Prace związane z miejską zielenią w tej części miasta prowadziło PGKiM.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    śmiech - niezalogowany 2016-06-15 14:59:31

    a poza tym, syf kiła i mogiła...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jarosławianka - niezalogowany 2016-06-16 15:13:59

    Centrum spoko a chodnik na Bandurskiego od lat w opłakanym stanie,czyżby to już nie nalezało do Jarosławia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maria - niezalogowany 2016-06-22 09:57:52

    Wielki sukces obecnej władzy!!!!!  Wszystkie gazety piszą o nowatorskim pomyśle na upiększenie miasta Jarosławia !!! Zamontowano kilka luster i ustawiono kwietniki w centrum . Naprawdę oszałamiające pomysły na rozwój miasta !!! . Burmistrz spełnia wszystkie obietnice z kampanii wyborczej .Tak trzymać panie burmistrzu, a druga kadencja wygrana jak nic!!! Dziękujemy  panu za ogromnie ciężką pracę włożona w to przedsięwzięcie!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama