Reklama

Zapraszamy na kiermasz wielkanocny w Żurawicy

W sobotę, 23 marca br., na placu mieszczącym się naprzeciwko Urzędu Gminy Żurawica po raz kolejny odbędzie się niezwykłe święto tradycji, barw i smaków – III Kiermasz Wielkanocny. Nasza redakcja jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Początek imprezy już o g. 10. Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Żurawicę, czekać będą całe naręcza niespodzianek i atrakcji. Od jedynych w swoim rodzaju atrybutów świąt wielkanocnych: misternie tkanych serwetek, bajecznie zdobionych pisanek, oryginalnych koszyczków, stroików, baranków, zajęcy, kurczaczków po pachnące ciasta, zakwasy, babeczki, pasztety, domowe chleby czy chrzany. Od g. 10 do g. 12 najmłodsi wspólnie z rodzicami i dziadkami będą dekorować mega pisankę. Będzie mobilny plac zabaw, będzie niezastąpiona animatorka Kasia. To tylko ułamek z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. O godzinie 12 – zgodnie z tradycją, wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk – zaprosi wszystkich mieszkańców, gości i sympatyków gminy na plenerowe spotkanie przy świątecznym żurku.

Gościem specjalnym imprezy będzie ekipa przemyskiego "Medyka" - czyli Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, którego opiekunowie oraz słuchacze wydziałów farmacji i terapii zajęciowej odkrywać będą meandry swoich specjalizacji. W ich „kąciku” każdy chętny będzie mógł poznać tajniki tworzenia naturalnych kosmetyków, a także zainspirować się nowymi pomysłami na nietuzinkowe ozdoby wielkanocne.

Reklama

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/03/2024 11:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama