9 kwietnia br., na parkingu przed Urzędem Gminy w Żurawicy odbędzie się I Kiermasz Wielkanocny oraz plenerowe spotkanie przy gorącym żurku.
Będzie tam wszystko, co kojarzy się nam ze świętami wielkanocnymi. Stoiska m.in. z: koszyczkami, stroikami, serwetkami i serwetami, pisankami, szkatułkami, obrazami, mazurkami, babami wielkanocnymi, zakwasami, kiszoną kapustą, palmami wielkanocnymi, kolorowymi zajączkami. Do tego miody i produkty pszczele, a także: skrzynie na kwiaty, kosze, pergole, huśtawki i wiele, wiele innych.
Kto będzie potrzebować strawy, oczywiście się na nią natknie. Właściciele baru „As” kusić będą: gorącymi napojami, żurkiem, sałatkami, słodyczami i wyrobami garmażeryjnymi.
Podobnie jak podczas kiermaszu bożonarodzeniowego, tak i teraz wszystkim mieszkańcom gminy świąteczne życzenia złoży wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk. Integralną częścią kiermaszu będzie bowiem plenerowe spotkanie przy gorącym żurku, na które organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych! Początek o g. 12.
Na najmłodszych także czekać będą niespodzianki. Jak choćby wesoła, bajkowa „brygada”, której przewodzić będzie znany i lubiany kot Garfield oraz szef pluszaków – właściciel firmy DDD Kamil Stachura. Pluszowa ekipa będzie mieć dla naszych milusińskich kosz wypełniony słodkimi niespodziankami i mnóstwo pomysłów na wspólną zabawę.
Zapraszamy! Kiermasz odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia br., w godzinach od 9 do 17, na parkingu przy Urzędzie Gminy Żurawica przy ul. Ojca Św. Jana Pawła II 1.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze