Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Banacha w Jarosławiu – Łukasz Wywrót i Szymon Turko – odnieśli sukces w Ogólnopolskim Konkursie „Elektronika, by żyło się łatwiej”. Za model zautomatyzowanego domu otrzymali status laureatów.
Konkurs zorganizował Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej we współpracy z firmami Siemens oraz Kamami. Jego uczestnicy mieli przygotować projekty będące przykładami praktycznych zastosowań szeroko pojętej elektroniki. Można było zgłaszać m.in. układy elektroniczne, systemy mechatroniczne, programy[paywall] komputerowe czy aplikacje na smartfony i tablety. Najlepsi mogli liczyć na roczne stypendia fundowane przez dziekana wydziału oraz nagrody rzeczowe od sponsorów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I na bazie takich niby konkursu Simens zdobywa patenty( ewentualnie z małymi udoskonaleniami)
Takie rozwiązania to świetna sprawa https://www.300energia.com/inteligentny-dom
Tam kupowałeś sprzęt? Sam na własną rękę? U nas instalację robiła firma Intelectro (WLKP) https://www.intelectro.pl/ i oni kupowali wszystko, Ja nie miałem w to wglądu. Myślę, że mają lepsze ceny bo kupują "hurtowo" i wiedzą gdzie szukać
I na bazie takich niby konkursu Simens zdobywa patenty( ewentualnie z małymi udoskonaleniami)
Takie rozwiązania to świetna sprawa https://www.300energia.com/inteligentny-dom
Tam kupowałeś sprzęt? Sam na własną rękę? U nas instalację robiła firma Intelectro (WLKP) https://www.intelectro.pl/ i oni kupowali wszystko, Ja nie miałem w to wglądu. Myślę, że mają lepsze ceny bo kupują "hurtowo" i wiedzą gdzie szukać