Reklama

Zaprezentowali się jako pierwsi

19/02/2024 13:06

Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Nazarewicza „My Mieszkańcy” ogłosił start w wyborach samorządowych w Jarosławiu.

8 lutego br., dokładnie 59 dni przed wyborami samorządowymi, w Jarosławiu odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez kandydata na burmistrza, obecnie radnego miasta, Marcina Nazarewicza oraz popierającego go komitetu o nazwie „My Mieszkańcy”. Jest to pierwszy komitet wyborczy w Jarosławiu, który przedstawił się swoim przyszłym wyborcom.


Jak powiedział Wiesław Strzępek, pełnomocnik wyborczy, komitet został założony w wyniku oczekiwań mieszkańców i ma gwarantować pełną współpracę i realizację ich realnych potrzeb. Na spotkaniu kandydat na burmistrza M. Nazarewicz zdradził, że jednym z pierwszych działań, które podejmie jako burmistrz, będzie zrewidowanie wydatków miasta, obniżenie uposażenia burmistrza, radnych i całej kadry zarządzającej, aby zaoszczędzone środki przekazać na rzecz obszarów takich jak: oświata, infrastruktura, kultura, czy sport.

Reklama


Szczegóły dotyczące programu wyborczego oraz wszystkich członków komitetu, którzy, jak podkreślił Marcin Nazarewicz, są reprezentantami różnych pokoleń i środowisk, zostaną przedstawione na konwencji programowej na przełomie lutego i marca.


(r)

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama