W Przemyślu trwa zlot food trucków. W sobotnie popołudnie Rynek był pełen ludzi, którzy chętnie korzystali z oferty „żarciowozów”. W niektórych z nich już skończyły się składniki, ale obsługa zapewnia, że w niedzielę znów będą gotowi. Samochody z jedzeniem będą stać tego dnia do 21.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak ludziom mało do szczęścia potrzeba.Wystarczy pełny brzuch.
serdecznie upraszamy Pana Prezydenta o wykoszenie lewej zbocza lewego bulwaru Sanu bo Pokrzywy przekraczają już 4 metry . No i przydałoby się raz do roku schody przed sezonem turystycznym pozamiatać z petów , pobitego szkła , papierów , prezerwatyw , kału itd .
no fajna kultura i "zdrowa" tatuaże , żarciowozy hmm
Człowiek najedzony to człowiek zadowolony :) a ty niżej tam asss czy jak ci tam co masz do wozów z burgerami i ludzi z tatuażami ? p*****y się czy co ?
u 188.147.35.124 9 godzin temu jeszcze flaszka i 500 plus188.147.35.124Wyświetleń: 25Region: Słupcaaz stamtad przybyles by pisac na forum ?
Darmocha zawsze smakuje a czy te żarciowozy były prześwietlane przez SANEPID
niech sprzątają syfiarze, którzy ten chlew zostawili!
Jaka darmocha???!!! Po co piszesz takie bezsensowne komentarze... Byłam, zapłaciłam, zjadłam i żyje-obstrukcji nie dostałam:)
" u : ' , nie jesteś w stanie załapać się na wspomniane 500 Plus? To zwróć się do kolegów oni ci powiedzą , a jeżeli jest to za trudne dla ciebie - pomijam powód , to oni ciebie wyręcza . I też będziesz miał wspomniane 500 Plus
majty czyste gruzu nie ma można szamać
Normalnie ...szał młodych ciał.
Jak ludziom mało do szczęścia potrzeba.Wystarczy pełny brzuch.
serdecznie upraszamy Pana Prezydenta o wykoszenie lewej zbocza lewego bulwaru Sanu bo Pokrzywy przekraczają już 4 metry . No i przydałoby się raz do roku schody przed sezonem turystycznym pozamiatać z petów , pobitego szkła , papierów , prezerwatyw , kału itd .