Reklama

Zarząd powiatu z absolutorium

11/06/2016 14:08

– Zarząd pracował dobrze, a nawet bardzo dobrze – uznał zastępca przewodniczącego rady powiatu Władysław Maciupa, powołując się na opinie komisji rewizyjnej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej.

– Bardzo się cieszę, że kolejny rok budżetowy przebrnęliśmy z sukcesami – stwierdził przewodniczący rady Ryszard Adamski.

Na szczególne uznanie, zdaniem radnych, zasługują inwestycje na drogach[paywall]. Przywoływali przede wszystkim most na Sanie, który w grudniu połączył Chyrzynę z Krzywczą. Na tę inwestycję mieszkańcy czekali kilkadziesiąt lat.

Za udzieleniem absolutorium zarządowi powiatu przemyskiego głosowało 15 radnych, 2 wstrzymało się od głosu.

Starosta Józef Pączek przyznał, że wykonanie budżetu było możliwe dzięki dobrej pracy całego urzędu oraz współpracy z gminami.

Podczas sesji radni przyjęli m.in. poprawkę w budżecie, która ma zagwarantować pieniądze na budowę mostu w Sielnicy w gminie Dubiecko. W tym roku ma zostać przygotowana dokumentacja pod tę inwestycję.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama