– Zarząd pracował dobrze, a nawet bardzo dobrze – uznał zastępca przewodniczącego rady powiatu Władysław Maciupa, powołując się na opinie komisji rewizyjnej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej.
– Bardzo się cieszę, że kolejny rok budżetowy przebrnęliśmy z sukcesami – stwierdził przewodniczący rady Ryszard Adamski.
Na szczególne uznanie, zdaniem radnych, zasługują inwestycje na drogach[paywall]. Przywoływali przede wszystkim most na Sanie, który w grudniu połączył Chyrzynę z Krzywczą. Na tę inwestycję mieszkańcy czekali kilkadziesiąt lat.
Za udzieleniem absolutorium zarządowi powiatu przemyskiego głosowało 15 radnych, 2 wstrzymało się od głosu.
Starosta Józef Pączek przyznał, że wykonanie budżetu było możliwe dzięki dobrej pracy całego urzędu oraz współpracy z gminami.
Podczas sesji radni przyjęli m.in. poprawkę w budżecie, która ma zagwarantować pieniądze na budowę mostu w Sielnicy w gminie Dubiecko. W tym roku ma zostać przygotowana dokumentacja pod tę inwestycję.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze