We wtorek, 23 maja w Gniewczynie Trynieckiej doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego mazda zderzyła się z ciężarową scanią.
Zgłoszenie, dyżurny przeworskiej policji odebrał tuż po g. 15. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował mazdą, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu. Wtedy miał doprowadzić do zderzenia ze scanią kierowaną przez 37-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego.
W wyniku zdarzenia, kierowca mazdy doznał lekkich obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został też karany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze