Na 3 miesiące z prawem jazdy pożegnał się 21-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 107 km/h.
Do kontroli młodego mężczyzny kierującego BMW doszło we wtorek, 21 listopada przed g. 12 w Zalesiu. Oprócz zatrzymania prawa jazdy, za zbyt szybką jazdę będzie musiał on uiścić mandat w wysokości 2000 zł.
Policja po raz kolejny apeluje o rozważną i odpowiedzialną jazdę, a także do stosowania się do ograniczeń prędkości i reagowania zarówno na natężenie ruchu jak i warunki atmosferyczne.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze