Reklama

Zatrzymani za wyrąb i kradzież drewna

Do policyjnego aresztu trafili trzej mężczyźni – mieszkańcy powiatu przeworskiego – którzy dopuścili się wyrębu i kradzieży drzewa z lasów Nadleśnictwa Kańczuga.

O fakcie poinformowali policjantów w minioną środę (24 bm.) funkcjonariusze Straży Leśnej. Przekazali, że część drzewa została już pocięta na wałki, które są załadowane na przyczepę, przypiętą do ciągnika typu SAM. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że z kradzieżą drzewa mają związek dwaj mężczyźni w wieku 43 i 47 lat, zaś trzeci – 38-latek – jedynie udostępnił im ciągnik. Po przesłuchaniu wypuszczono go do domu.

43-latek razem z 47-latkiem zdążyli ukraść: dwa jawory, dwa buki i dwa modrzewie. Straty wyceniono na kwotę 3775 złotych. Na szczęście drewno udało się odzyskać.

Reklama

Jak poinformowała przeworska policja, obaj już usłyszeli zarzuty.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama