Do policyjnego aresztu trafili trzej mężczyźni – mieszkańcy powiatu przeworskiego – którzy dopuścili się wyrębu i kradzieży drzewa z lasów Nadleśnictwa Kańczuga.
O fakcie poinformowali policjantów w minioną środę (24 bm.) funkcjonariusze Straży Leśnej. Przekazali, że część drzewa została już pocięta na wałki, które są załadowane na przyczepę, przypiętą do ciągnika typu SAM. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że z kradzieżą drzewa mają związek dwaj mężczyźni w wieku 43 i 47 lat, zaś trzeci – 38-latek – jedynie udostępnił im ciągnik. Po przesłuchaniu wypuszczono go do domu.
43-latek razem z 47-latkiem zdążyli ukraść: dwa jawory, dwa buki i dwa modrzewie. Straty wyceniono na kwotę 3775 złotych. Na szczęście drewno udało się odzyskać.
Jak poinformowała przeworska policja, obaj już usłyszeli zarzuty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze