Ponad 5 kg tabletek z pseudoefedryną o wartości 635 tysięcy złotych zarekwirowali funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu. Substancja mogła być użyta do produkcji narkotyków.
11 bm. w nocy funkcjonariusze patrolu mobilnego Służby Celnej kontrolowali pojazdy na jednej z dróg wyjazdowych z Przemyśla. Ok. godziny 2.30 zatrzymali osobowe audi kierowane przez 28-letniego obywatela Słowacji. W bagażach należących do mężczyzny celnicy znaleźli 1100 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz 5 czarnych foliowych worków. Zawierały tabletki z pseudoefedryną. Ich łączna waga przekroczyła 5,3 kg. Celnicy szacują wartość rynkową wykrytych prekursorów na 635 tys. złotych. Cudzoziemiec złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No a Słowaku dalej sprzedają dopalacze :P że sobie z tym g*wnem nikt nie poradzi...ja nie wiem...
przez Słowację na Ukrainę. Ciekawe gdzie on to kupił? Kto mu taka ilość sprzedał. Jak Pepik sypnie to polecą głowy oj polecą. Pewnie w Hurtowni mu sprzedali akonto Apteki. Ciekawe której?
riki tiki narkotyki
No a Słowaku dalej sprzedają dopalacze :P że sobie z tym g*wnem nikt nie poradzi...ja nie wiem...
przez Słowację na Ukrainę. Ciekawe gdzie on to kupił? Kto mu taka ilość sprzedał. Jak Pepik sypnie to polecą głowy oj polecą. Pewnie w Hurtowni mu sprzedali akonto Apteki. Ciekawe której?