Dzielnicowi z jarosławskiej komendy zatrzymali 25-latka podejrzanego o kradzież mercedesa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
23 stycznia przed południem 51-latek zaparkował mercedesa na teren rodzinnej posesji w Chłopicach. Zostawił auto z kluczykami w środku i poszedł po drewno kominkowe, które chciał przewieźć do swojego domu. Nagle usłyszał znajomy dźwięk włączonego silnika.
Gdy wyszedł przed dom zauważył, że ktoś odjeżdża jego mercedesem. Zgłosił kradzież pojazdu wartego ok. 15 tys. złotych.
Policjanci zauważyli samochód na przysklepowym parkingu. Siedzący za kierownicą mężczyzna włączył światła cofania, przygotowując się do odjazdu. Nie udało się. 25-letniego mieszkańca gminy Chłopice zatrzymali mundurowi.
Amator cudzej własności trafił do policyjnej celi, odzyskany samochód zaś do właściciela.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze