Reklama

[ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA] Piotr Pilch: nikt się nie spodziewał, że respiratorów może być za mało [WIDEO]

08/04/2020 17:59

Do włączenia się w zbiórkę na respirator dla szpitala w Przemyślu zachęca wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch. Do godz. 17.00 zebrano prawie 47 tys. zł, a potrzeba 105 tys. zł. mamy czas do północy.

 – Zarząd województwa codziennie podejmuje decyzje, które służą walce z pandemią. Wydajemy dziesiątki milionów złotych. Dzisiaj chciałbym Państwa poprosić, abyście otworzyli swoje serca i wsparli zbiórkę. Tylko dzisiaj można wpłacić pieniądze, żeby kupić respirator dla przemyskiego szpitala. Potrzeba 105 tysięcy złotych – mówi P. Pilch.

Wicemarszałek zauważa, że do tej pory respiratorów w szpitalach było wystarczająco dużo respiratorów, ale wobec epidemii, ta liczba może się okazać za mała. – Musimy je dokupić - mówi.

AKTUALIZACJA Z 18.15

Mamy już 62 401 zł!

Reklama
Jak można pomóc?

 

Najprościej wejść na stronę https://www.zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/24-zbiorka-na-przemysl-start i wybrać dowolną kwotę w formie „szybkie płatności”.

 

Można także wykonać przelew tradycyjny

 

konto do wpłat:

38 1090 1711 0000 0001 4276 4188

tytuł wpłaty:

Darowizna na RESPIRATORY

odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7

75-063 Koszalin


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-04-08 18:49:41

    I co stanowisko przerosło Pana Marszałka.Wiele sie Pan w zyciu nauczył ale nie myślenia perspektywicznego.Szkoda,ze blokuje pan tak ważny etat całkowicie do niego nie przygotowany.Może Pan jednak wróci do tego czego się nauczył w młodości.Ludzie powiadają ,że dawał Pan sobie radę.To nawoływanie z Pana strony jest naprawdę żałosne.Pan jest dysponentem funduszy lokalnych ktore można przegrupować  wykorzystać  do zakupu nie jednego ale zapewne kilku respiratorów.Tego Pan nie robi.Boi się Pan podjąć decyzję ,by Pana nie pozbawili taboretu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    $$ - niezalogowany 2020-04-08 19:02:13

    Panie wicemarszałku województwa podkarpackiego Piotrze Pilch ! Pan dziś zwracasz się o pieniądze do nas maluczkich ledwo wiążących finansowo "koniec z końcem" ? a ujmijcie sobie kasy na waszych wojewódzkich poborach !  Was STAĆ macie z czego?   Poproś Pan I-go lotnika RP o datek i wsparcie oraz pozostałych posłów , senatorów  i europosłów z naszego regionu ,którzy raczej nie cierpią na brak kasy.  Wstyd  cóż za TUPET, żebranina i granie na uczuciach społeczeństwa a niedawno na partyjną konwencję PIS wydano miliony

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Olo - niezalogowany 2020-04-08 19:12:22

    Doicie nas na każdym kroku, może jeszcze na nowy samolot dla bohatera naszego miasta zróbcie zbiórkę, żeby mógł bez ryzyka zarażenia latać ze stolicy do tego napompowanego przez władze finansami w końcu tu się wszystko rozwija w takim tempie ze dla kazdego z nas w najblizszym.czasie kupno respiratora bedzie sie miescic w przecietnym domowym budżecie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama